مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

بهترین نحوه انتخاب یو پی اس مناسب و باتری ups

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین نحوه انتخاب یو پی اس مناسب چیست؟محاسبه یو پی اس و باتری به تفکیک
نحوه انتخاب یو پی اس مناسب

خریدار یو پی اس سوالات زیادی در سر دارد اصلی ترین سوال شاید نحوه انتخاب یو پی اس مناسب است! برای انتخاب یو پی اس مناسب نیاز ی به نرم افزار محاسبه ups نداریم شما کافی است اطلاعاتی داشته باشید که در این مقاله عنوان می شود. محاسبه مدت زمان پشتیبانی یو پی اس با انتخاب یو پی اس مناسب متفاوت است.

بهترین نحوه انتخاب یو پی اس مناسب و باتری ups

بهترین نحوه انتخاب یو پی اس مناسب چیست؟

بهترین نحوه انتخاب یو پی اس مناسب چیست؟

با شناخت انواع یو پی اس می توانید انتخاب مناسب تری داشته باشید. نحوه انتخاب یو پی اس مناسب پیچیدگی خاصی ندارد. فاکتورهایی مانند توپولوژی ساخت یو پی اس، توان یو پی اس و مدت زمان پشتیبانی یو پی اس که به واسطه باتری یو پی اس تعیین می شود.

انواع یو پی اس موجود در بازار تجاری عبارتند از یو پی اس های آنلاین، یو پی اس لاین اینتراکتیو و یو پی اس آفلاین. شناخت انواع یو پی اس اولین قدم در راه نحوه انتخاب یو پی اس مناسب است.

یو پی اس ها از نظر طراحی ظاهری به سه گروه رومیزی، ایستاده و رکمونت تقسیم می شوند. مثلا خرید یو پی اس برای کامپیوتر در منزل بهتر است رومیزی باشد.

اگر با انواع تکنولوژی ساخت یو پی اس آشنایی دارید به مبحث توان یو پی اس می رسیم که باید مجموع حداکثر توان تجهیزات متصل به یو پی اس را محاسبه کنید. مثلا یک یخچال تا 2 کیلو وات، یک کامپیوتر معمولی تا 500 وات توان مصرفی دارند. مجموع توان دستگاه های متصل به یو پی اس را محاسبه کنید تا توان یو پی اس مورد نیاز خود را پیدا کنید.

برای محاسبه یو پی اس برای دوربین، یو پی اس برای آسانسور و سایر تجهیزات همین امر صدق می کند. اما اینکه یک یو پی اس چند ساعت کار می کند سوال متفاوتی است.

محاسبه یو پی اس و باتری به تفکیک

محاسبه یو پی اس و باتری به تفکیک

در مورد نحوه انتخاب یو پی اس مناسب در بالا توضیحاتی دادیم. اگر بخواهیم به بحث مدت زمان پشتیبانی یک یو پی اس برسیم باید در مورد باتری یو پی اس بحث کنیم.

این که یک یو پی اس چند ساعت می تواند کار کند اول به باتری یو پی اس و دوم به توان تجهیزات متصل به یو پی اس وابسته است. این دو مقوله خود به خود در قیمت یو پی اس تاثیر گذار است.

در مرکز فروش یو پی اس ما راهنمای خرید یو پی اس مناسب را برایتان تدارک دیده ایم و نحوه انتخاب یو پی اس مناسب را خدمتتان عرض کردیم. حتما مشاهده کرده اید انتخاب یو پی اس نیاز به نرم افزار محاسبه ندارد اما می توان برای محاسبه باتری ups بتوان فرمولی را بیان کرد.

همکاران ما در بخش فروش شرکت ویرا صنعت این آمادگی را دارند تا شما را به یو پی اس مورد نیاز تان برسانند می توانید با ارتباط با بخش فروش در امر انتخاب و خرید یو پی اس مناسب سرعت بدهید. خریدی آسان و مطمئن در مرکز فروش یو پی اس ممکن می شود.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید