مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تشابه یا تفاوت استابلایزر و یو پی اس

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت استابلایزر و یو پی اس قیمت استابلایزر در مقایسه با قیمت یو پی اس فروش اینترنتی یو پی اس و استابلایزر با قیمت عالی
تفاوت استابلایزر و یو پی اس

تفاوت استابلایزر و یو پی اس در چیست؟ آیا یو پی اس با استابلایزر شباهتی دارد؟ معنی استابلایزر در لغت یعنی تثبیت کننده برق. تفاوت ups با استابلایزر علاوه بر معنی لغوی در طراحی و ساختار آن هم پیداست. آیا می توانیم استابلایزر و Ups را محافظ برق بنامیم؟ در این مقاله به زوایای مختلف یو پی اس و استابلایزر می پردازیم.

تشابه یا تفاوت استابلایزر و یو پی اس

تشابه و تفاوت استابلایزر و یو پی اس را به صورت جزء به جزء بررسی می کنیم. استابلایزر یه دستگاه تثبیت کننده ولتاژ می باشد. معنی استابلایزر در لغت یعنی تثبیت کننده و این خود گویای عملکرد این دستگاه است. یو پی اس هم در لغت به معنی منبع انرژی توقف ناپذیر می باشد.

تشابه استابلایزر و یو پی اس در تثبیت ولتاژ می باشد اما با اندکی تفاوت استابلایزر خود به تنهایی تثبیت کننده ولتاژ است و در انواع مختلف آن سرعت و دقت تصحیح ولتاژ متفاوت است. در یو پی اس های لاین اینتراکتیو و یو پی اس های آنلاین عمل تثبیت ولتاژ در مقیاسی کوچکتر از مقیاس استابلایزر انجام می شود و با استفاده از انرژی ذخیره شده در باتری ولتاژ را تثبیت می کنند.

استابلایزر و ups محافظ برق به حساب می آیند اگر میزان حفاظت را تعیین کنیم. همچنین دامنه تثبیت ولتاژ در استابلایزر خیلی بیشتر از یو پی اس می باشد.

تفاوت استابلایزر و یو پی اس

تفاوت استابلایزر و یو پی اس

در تفاوت استابلایزر و یو پی اس شکی نیست. زیرا اساسا عملکرد هر دو دستگاه متفاوت است. یو پی اس و استابلایزر برای خانه همزمان قابل استفاده است. تفاوت ups با استابلایزر را می توان در زمان قطع برق جست و جو کرد، در هنگام قطع برق یو پی اس با پشتیبانی باتری های بک آپ این توانایی را دارد انرژی مورد نیاز مصرف کننده را در اختیارش قرار دهد اما استابلایزر فقط در هنگام وجود برق کارایی دارد.

هرچند با استفاده همزمان دو دستگاه، استابلایزر در زمان قطع برق هم عمل تثبیت ولتاژ برق خروجی یو پی اس را انجام می دهد. خریدار یو پی اس با اندکی هزینه بیشتر می تواند با خرید دستگاه استابلایزر حفاظت تجهیزات خود را افزایش دهد.

اساس کار استابلایزر ترانس و رله است اما اساس کار یو پی اس در رکتیفایر، اینورتر و باتری خلاصه می شود.

قیمت استابلایزر در مقایسه با قیمت یو پی اس

قیمت استابلایزر در مقایسه با قیمت یو پی اس

تفاوت استابلایزر و یو پی اس در قیمت هم قابل ذکر است. اگر از یک برند و با یک توان یک استابلایزر و یک یو پی اس را انتخاب نماییم قیمت یو پی اس بالاتر است زیرا تکنولوژی ساخت پیچیده تری دارد. ذکر این امر دلیل بر استفاده نکردن از استابلایزر نیست. زیرا در عملکرد کلی، تفاوت استابلایزر و یو پی اس مبرهن است.

شرکت ویرا صنعت با ارائه قیمت مناسب از برترین و معتبر ترین برندهای بازار یو پی اس و استابلایزر توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند.

فروش اینترنتی یو پی اس و استابلایزر با قیمت عالی

فروش اینترنتی یو پی اس و استابلایزر با قیمت عالی

در مقاله امروز به تفاوت استابلایزر و یو پی اس پرداختیم اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر جهت خرید مناسب استابلایزر و یو پی اس هستید می توانید راهنمای خرید مربوط به هر کدام را که توسط واحد فنی شرکت گردآوری شده، مطالعه نمایید.

فروش اینترنتی یو پی اس و استابلایزر معتبرترین برندهای ایرانی و جهانی توسط این شرکت انجام می شود. با خرید از مرکز فروش یو پی اس و استابلایزر در ایران هم می توانید از قیمت مناسب و هم ضمانت پس از فروش دستگاه ها استفاده نمایید. برای این کار کافیست با کارشناسان ما در واحد فروش ارتباط برقرار نمایید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید