مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید انواع یو پی اس تکفاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

یو پی اس تکفاز چه کاری انجام می دهد؟خرید یو پی اس تک فاز قیمت مناسب

یو پی اس تکفاز تنها برای کاهش قطعی برق طراحی نشده است. همچنین در ایجاد ثبات ولتاژ الکتریکی و از بین بردن انگل های الکتریکی نقش دارد. UPS پیوند مهمی در امنیت سیستم های رایانه ای است. مأموریت اصلی آن این است که در صورت قطع شدن برق، مسئولیت جبران کاستی نیروی برق را بر عهده بگیرد. 

تولید انواع یو پی اس تکفاز

یو پی اس تکفاز چه کاری انجام می دهد؟

یو پی اس تکفاز چه کاری انجام می دهد؟ این نوع دستگاه ها منبع انرژی الکتریکی هستند و وظیفه تأمین یا تأمین کامپیوتر را بر عهده دارند. بنابراین ، یو پی اس ها باتری دارند که در هر نوع موردی ، مانند زمانی که مشکل برق در زیرساخت ها یا قطعی برق ایجاد می شود ، همچنان برق نشان می دهد. هنگامی که اتفاقی مشابه موارد ذکر شده می افتد ، UPS برای چند دقیقه برق کامپیوتر را تأمین می کند ، بنابراین کاربر یا فرد زمان لازم را برای ذخیره فایل های مهم را دارد و بنابراین می تواند به روش صحیح خاموش شود. 

 قطع تنها مواردی نیست که این دستگاه ها با آن روبرو هستند. فیلتر کردن ، و همچنین تنظیم ولتاژ ، نیز بخشی از عملکردهای مهم برای اطمینان است. یو پی اس خوب باید تداوم منبع برق را به لوازم خانگی تضمین کند و همچنین از کیفیت خوب جریان اطمینان حاصل کند. یک یو پی اس از سه قسمت تشکیل شده است: یکسو کننده ، که جریان متناوب را به یک جریان مستقیم تبدیل می کند که برای شارژ باتری ها و تغذیه یو پی اس است. باتری هایی که انرژی را ذخیره می کنند. UPS که ولتاژ مستقیم تأمین شده توسط یکسوساز یا باتری ها را به ولتاژ متناوب 230 ولت در 50 هرتز تبدیل می کند ، یکسان با ولتاژ خروجی.

UPS همچنین دارای یک برنامه بسته شدن خودکار است: در صورت قطع برق ، این برنامه (نصب شده روی رایانه متصل به UPS) پس از ذخیره موارد لازم ، به طور خودکار تمام برنامه ها را بسته می کند. چگونه UPS RIGHT را انتخاب کنیم؟ مرحله 1 – نحوه محاسبه توان لازم برای نصب خود را بدانید: میزان مصرف در آمپر ، وات یا VA هر دستگاه را نشان دهید تا محافظت شود. مجموع مقادیر نشان داده شده را (در همان مقادیر) ایجاد کنید. یو پی اس با قدرتی بیشتر از این مجموع بارهای متصل را انتخاب کنید. یادداشت ها: اگر مقادیر آمپر هستند ، در 230 ضرب کنید تا VA بدست آورید (به عنوان مثال ، 7.5 A x 230 V = 1725 VA). اگر مقادیر بر حسب وات است ، بر 0.7 تقسیم کنید تا VA بدست آورید.

خرید یو پی اس تک فاز قیمت مناسب

خرید یو پی اس تک فاز قیمت مناسب شما عزیزان شاغل در صنعت الکترونیک می توانید جهت خرید یو پی اس تک فاز و یا استعلام قیمت یو پی اس در انواع مختلف با ما تماس حاصل نمایید. در مجموع یو پی اس نوعی دستگاه است که به لطف باتری ها و سایر عناصر ذخیره انرژی ، می تواند انرژی الکتریکی را در حین قطع برق برای مدت زمان محدود تأمین یا تأمین کند. این انرژی را می توان به تمام دستگاههایی که متصل هستند ، تأمین کرد. می توان گفت که عملکرد دیگر این است که این دستگاه ها قادر به بهبود کیفیت انرژی الکتریکی رسیده به بارها ، فیلتر کردن ولتاژ و افزایش ولتاژ و همچنین حذف هارمونیک ها از شبکه هستند.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید