مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید باتری یو پی اس 9 امپر ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده از باتری یو پی اس 9 امپرفروش باتری یو پی اس 12 ولت 9 آمپر

باتری آسیب پذیرترین قسمت UPS است. در حقیقت، خرابی باتری دلیل اصلی از دست رفتن شارژ است. درک نحوه نگهداری و مدیریت صحیح باتری های UPS می تواند عمر مفید آنها را افزایش داده و به جلوگیری از خرابی های سنگین کمک کند. باتری یو پی اس 9 امپر ارزان قیمت را از ما بخرید.

خرید باتری یو پی اس 9 امپر ارزان

موارد استفاده از باتری یو پی اس 9 امپر

موارد استفاده از باتری یو پی اس 9 امپر باتری های تنظیم شده با اسید سرب (VRLA)، همچنین به عنوان مهر و موم شده یا بدون نگهداری شناخته می شوند ، بیشترین استفاده را در UPS ها دارند. باتری های VRLA آب بندی می شوند، معمولاً داخل پلاستیک پلی پروپیلن هستند، این مزیت عدم وجود مایع پاششی است که می تواند نشت یا قطره داشته باشد. از آنجا که نمی توان به باتری های VRLA آب اضافه کرد، ترکیب مجدد آب برای زندگی و شرایط آنها بسیار مهم است و هر عاملی باعث افزایش سرعت تبخیر یا از دست دادن آب می شود (مانند دما یا گرما از جریان شارژ) عمر باتری را کاهش می دهد.

“پایان زندگی باتری” چیست؟ آیا تفاوتی بین باتری های استفاده شده توسط یو پی اس های کوچکتر، 250 ولت تا 3 کیلوولت آمپر و باتری های استفاده شده توسط یو پی اس های بزرگتر وجود دارد؟

اگرچه فناوری پایه باتری و خطرات موجود در باتری صرف نظر از اندازه UPS یکسان است، اما تفاوت های ذاتی بین کاربردهای بزرگ و کوچک وجود دارد. یو پی اس های کوچکتر معمولاً فقط یک باتری VRLA دارند که از بار پشتیبانی می کند و نیاز به نگهداری دارد.

با رشد سیستم ها، افزایش ظرفیت باتری برای پشتیبانی از بارها دشوارتر می شود. سیستم های بزرگتر ممکن است به چندین رشته باتری احتیاج داشته باشند و کارهای نگهداری و پشتیبانی باتری را پیچیده تر کنند. برای جلوگیری از تأثیر یک باتری معیوب روی یک رشته کامل و قرار دادن بار در معرض خطر، باید باتری های فردی را کنترل کرد. همچنین، با رشد سیستم ها، باتری های سلول مرطوب رایج تر می شوند.

محاسبه خودمختاری باتری  UPS

قبل از تعریف نحوه محاسبه زمان خودمختاری UPS، باید پیکربندی داخلی تجهیزات، داده های تعیین کننده توان فعال، توزیع داخلی به صورت سری، کارایی، ولتاژ قطع و تعداد سلول ها را تجزیه و تحلیل کنیم. توان فعال ظرفیت واقعی تجهیزات را نشان می دهد، این اطلاعات با ضرب توان ظاهری (حداکثر توان) x ضریب توان بدست می آید، این داده ها طبق اطلاعات UPS در صفحه داده ما ارائه می شوند.

فروش باتری یو پی اس 12 ولت 9 آمپر

فروش باتری یو پی اس 12 ولت 9 آمپر مجموعه ما اقدام به فروش باتری یو پی اس 12 ولت 9 آمپر نموده است. متخصصان ما توصیه می کنند که مصرف برق که چرخه عمر تجهیزات را حفظ می کند باید بین 75٪ -80٪ ​​توان فعال آن باشد، یعنی در این حالت توصیه می کنیم که مصرف برق 13.5 کیلو وات باشد. در این صورت این تجهیزات از تمام عمر کاری خود بهره می گیرند.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید