مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش یو پی اس صنعتی سه فاز به سه فاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

یو پی اس صنعتی چیست ؟ دلیل استفاده از یو پی اس صنعتی فروش یو پی اس صنعتی لیست قیمت یو پی اس صنعتی در بازار
فروش یو پی اس صنعتی

برای خرید و فروش یو پی اس صنعتی باید به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید. قبل از انتخاب یو پی اس صنعتی مناسب باید به نکاتی توجه کنید تا بتوانید دستگاه یو پی اس صنعتی با حداکثر کارآیی را تهیه کنید. بسیار از کارخانجات‌هایی دلیل اهمیت یو پی اس صنعتی را نمی‌دانند، ما در اینجا اهمیت دستگاه یو پی اس را به شما خواهیم گفت.

خرید و فروش یو پی اس صنعتی سه فاز به سه فاز

یو پی اس صنعتی چیست ؟

یو پی اس صنعتی چیست ؟

امروزه کارخانجات بسیاری در شهرک‌های صنعتی در سراسر کشور شروع به فعالیت نموده‌اند، از طرفی به دلیل گسترش بیش از حد این کارخانجات در بعضی از مواقع توزیع برق شهری که توسط اداره برق صورت می‌گیرد ممکن است نادرست باشد و برای بعضی از کارخانجات‌ها تعداد قطع و وصل شدن برق بسیار زیاد باشد.

دستگاه یو پی اس همانطور که می‌دانید از نظر فاز به دو دسته تک فاز و سه فاز تقسیم می‌گردند. دستگاه تک فاز عمومأ تا توان‌های 20kva تولید می‌گردند و همانطور که از اسمش مشخص است برای تجهیزاتی که تکفاز است مورد استفاده قرار می‌گیرند.
در مقابل دستگاه یو پی اس سه فاز در توان‌های بسیار بالا گاهأ در حد 800kva که البته سفارشی است تولید می‌گردند و برای تجهیزاتی که سه فاز هستند استفاده می‌گردند.

دلیل استفاده از یو پی اس صنعتی

دلیل استفاده از یو پی اس صنعتی

یک کارخانه مواد غذایی رو تصور کنید که خط تولید آن درحال کار است، یا یک کارخانه قیر که مواد اولیه آن بسیار خطرناک و قابل اشتعال است را در نظر بگیرید.
خط تولید در حال کار است ناگهان برق کارخانه دچار مشکل می‌شود یا نوسان بسیار زیادی دارد یا یکباره قطع می‌گردد، برق دستگاه اتوماسیون خط که شامل PLC و تابلو برق مربوطه است قطع می‌گردد و به دنبال آن برق تجهیزات ابزار دقیق مانند شیر کنترلی یا الکتروموتور قطع می‌گردد و تمام مواد اولیه در وسط مسیر گیر می‌کنند

و هرچقدر زمان بگذره رفته رفته مواد اولیه در حال سرد شدن است و این اتفاق موجب به دردسر انداختن اپراتورها و کارگر‌های خط تولید می‌شود همچنین ممکن است خسارت هنگفتی را به مجموعه وارد کند. با داشتن یو پی اس صنعتی سه فاز یا یو پی اس صنعتی تکفاز بستگی به تجهیزات مصرفی داخل خط تولید دارد، می‌توان خیلی راحت جلوی این خسارت را گرفت.

فروش یو پی اس صنعتی

فروش یو پی اس صنعتی

امروزه تمام برندهای مطرح در زمینه تولید انواع یو پی اس دارای نمایندگی‌های معتبر در سراسر کشور هستند. فروش یو پی اس صنعتی توسط نمایندگی‌های مجاز و یا مراکز فروش یو پی اس معتبر صورت می‌گیرد.

خرید و فروش یو پی اس صنعتی در انواع یو پی اس صنعتی تک فاز به سه فاز و یا یو پی اس صنعتی سه فاز به سه فاز توسط شرکت ویرا صنعت امکان پذیر است. برای انتخاب بهترین یو پی اس صنعتی می‌توانید با کارشناسان باتجربه با تماس حاصل فرمائید، تا آنها شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

لیست قیمت یو پی اس صنعتی در بازار

لیست قیمت یو پی اس صنعتی در بازار

قیمت فروش یو پی اس صنعتی به دلیل اینکه در این بازار واسطه‌های زیادی وجود دارد بسیار متفاوت است. برای فروش یو پی اس صنعتی همانطور که گفته شد بهتر است به مرکز فروش یو پی اس صنعتی مراجعه فرمائید، به ان دلیل که این مراکز با داشتن ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و حذف واسطه‌ها توانسته‌اند دستگاه یو پی اس صنعتی را با قیمت بسیار مناسبی به مشتریان خود عرضه نمایند.

برای دریافت قیمت یو پی اس 20KVA و یا قیمت یو پی اس 40KVA و سایر برندهای یو پی اس صنعتی با توان‌های مختلف می‌توانید با متخصصان ما ارتباط برقرار کنید، شرکت ویرا صنعت با حذف واسطه‌ها آماده ارائه فروش یو پی اس صنعتی به مشتریان خود می‌باشد.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید