مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کابینت باتری یو پی اس – محفظه باطری ups

آنچه در این مقاله می خوانید...

محفظه باطری یو پی اس چیستخرید کابینت باتری یو پی اس
خرید کابینت باتری

خرید کابینت باتری برای دستگاه های یو پی اسی که توانهای بالایی دارند و تعداد و آمپر باتری های یو پی اس آنها زیاد است، بسیار واجب گردیده است. خرید کابینت باتری در ابعاد استاندارد و یا حتی در ابعاد مشخص شده توسط مشتری در شرکت ویرا صنعت با قیمت بسیار مناسب و بصورت جزعی و عمده به فروش می‌رسد.

خرید کابینت باتری یو پی اس - محفظه باطری یو پی اس

محفظه باطری یو پی اس چیست

محفظه باطری یو پی اس چیست

کابینت باتری یو پی اس مشابه رک شبکه است و در طبقات و انواع های مختلف در بازار به فروش می‌رسد. برای بسیاری از کاربران این سوال پیش می‌آید که دلیل استفاده از کابینت باتری یو پی اس چیست ؟ و همیشه اصرار بر این دارند که باطری یو پی اس را در کنار دستگاه یو پی اس بدون هیچ محفظه ای قرار دهند.

یکی از دلایلی که استفاده از کابینت باتری یو پی اس را ضروری کرده است این می‌باشد که در تعداد بالای باتری های یو پی اس به دلیل اتصالات بسیاری که وجود دارد ممکن است به دلیل سیم کشی نادرست اتصال الکتریکی رخ دهد.

اما اگر از کابینت باتری یو پی اس استفاده کنید به دلیل قرار گرفتن فیوز DC در مدار به محض اولین جرقه سریعأ فیوز عمل کرده و جریان برق را قطع می‌کند و اجازه نمی‌دهد که اتصالی رخ دهد و موجب خسارت گردد.

ابعاد کابینت باتری یو پی اس مختلف است و در انواع متفاوت ماژولار، ثابت و رک مونت در بازار به فروش می‌رسد.

خرید کابینت باتری یو پی اس

خرید کابینت باتری یو پی اس

خرید کابینت باتری یو پی اس همانطور که گفتیم بسیار واجب است. یکی از دلایل دیگری که خرید کابینت باتری یو پی اس را واجب کرده است مرتب بودن و تمیز بودن شکل ظاهری دستگاه یو پی اس است و از شلوغ دیده شدن مکان به دلیل اتصالات فراوانی که دارد جلوگیری می‌کند.

برای خرید کابینت باتری یو پی اس باید به عوامل همچون آمپر باتری یو پی اس و تعداد باتری یو پی اس توجه کنید.

به عنوان مثال در کابینت باتری سه طبقه با ابعاد 569*419*986 می‌تواند 9 عدد باتری 100 آمپر یا 16 عدد باتری 42 آمپر و یا 32 عدد باتری 18 آمپر قرار دهید.

بنابراین آمپر باتری یو پی اس و تعداد باتری یو پی اس بسیار در خرید کابینت باتری یو پی اس و قیمت کابینت باتری یو پی اس تاثیر گذار است.

در شرکت ویرا صنعت الکتریک علاوه بر فروش کابینت باتری یو پی اس یک طبقه به بالا با برندهای مختلف همچون کابینت باتری فاراتل شروع به تولید کابینت باتری با ابعاد ارائه شده توسط کارفرما کرده است و مشتریان می‌توانند با قیمت بسیار مناسب خرید کابینت باتری ups خود را انجام دهند.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید