مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید یو پی اس اینتراکتیو

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت یو پی اس آنلاین و لاین اینتراکتیوفروش ویژه یو پی اس اینتراکتیو

همه ما در منازل و محل کار خود دستگاه های الکترونیکی کوچک و بزرگی داریم که بدون آنها زندگی برایمان بسیار سخت خواهد بود. 

این دستگاه ها نیاز به محافظت دارند تا استفاده از آنها بهینه بوده و طول عمر مفید آنها افزایش یابد. استفاده از یو پی اس اینتراکتیو یکی از راه های موثر در این زمینه است. برای خرید این محصول از مرکز خرید معتبر با قیمت مناسب می‌توانید با واحد مشاوره مجموعه ما تماس بگیرید.

خرید یو پی اس اینتراکتیو

تفاوت یو پی اس آنلاین و لاین اینتراکتیو

تفاوت یو پی اس آنلاین و لاین اینتراکتیو امروزه اهمیت استفاده از یو پی اس بر همگان آشکار است. استفاده از وسایل الکترونیکی بدون محافظی مانند یو پی اس ها در انواع مختلف سبب آسیب رسیدن به دستگاه های شما می‌شود. 

یو پی اس در واقع نوعی رابط است که برق شهری را به صورت غیر مستقیم به دستگاه شما می‌رساند. این محصول الکترونیکی در انواع مختلفی برای استفاده در شرایط گوناگون استفاده می‌شود. 

دو نوع از یو پی اس ها مدل آنلاین و لاین اینتراکتیو هستند که در این نوشته می‌خواهیم به صورت ساده و کاربردی در مورد نحوه عملکرد و تفاوت این دو نوع یو پی اس صحبت کنیم. 

اولین نکته ای که باید مد نظر داشت این است که ما یو پی اس را به دستگاه الکترونیکی وصل می‌کنیم تا ابتدا جریان برق شهری را بگیرد بعد این جریان را کنترل شده به دستگاه برساند. جریان برق شهر متناوب است یعنی کم و زیاد می‌شود و این مسئله به باتری وسیله های مختلف آسیب جدی وارد می‌کند اما یو پی اس ها شدت این جریان را کنترل می‌کنند و در واقع جریان مستقیم و استاندارد را به دستگاه شما می‌رسانند.

این عملکرد کلی یو پی اس است اما اگر یو پی اس خریداری شده لاین اینتراکتیو باشد، در این صورت بدون وقفه این دستگاه در حال تبدیل جریان متناوب به مستقیم است. اما اکنون این سوال مطرح می‌شود که اگر جریان برقی در کار نباشد چه اتفاقی می‌افتد؟ 

تفاوت همین جاست. اگر یو پی اس شما لاین اینتراکتیو باشد هنگام قطع برق شهری، برق رسانی با سرعت کمتری صورت می‌گیرد اما به هر حال نه دستگاه شما آسیب می‌بیند و نه کار شما مختل می‌شود. اما اگر یو پی اس شما آنلاین باشد برق رسانی بی وقفه صورت می‌گیرد.

فروش ویژه یو پی اس اینتراکتیو

فروش ویژه یو پی اس اینتراکتیو برای خرید یو پی اس آنلاین یا اینتراکتیو باید این نکته را در نظر داشته باشیم که هدف و پروژه مورد استفاده ما به چه شکلی است. اگر هدف شما استفاده از یک یو پی اس با کیفیت در ابعاد کوچکتر و با قیمت مناسب تر است بهترین انتخاب برای شما یو پی اس اینتراکتیو است. 

این محصول هم از دستگاه الکترونیکی شما محافظت می‌کند و هم برق رسانی به دستگاه در مواقع ضروری را به خوبی انجام می‌دهد. برای اطلاع از شرایط فروش یو پی اس به صورت ویژه از طریق شماره تماس های موجود با واحد فروش مجموعه تماس گرفته و کامل ترین اطلاعات را از کارشناسان ما دریافت کنید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید