مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دریافت قیمت روز باتری یو پی اس ولتامکس

آنچه در این مقاله می خوانید...

باتری یو پی اس ولتامکس باتری یو پی اس چینی، کره ای و تایوانی باطری یو پی اس نبض UPS دریافت قیمت باتری یو پی اس ولتامکس
قیمت باتری یو پی اس ولتامکس

باتری یو پی اس ولتامکس ساخت کشور تایوان می باشد. قیمت باتری یو پی اس ولتامکس با توجه به خرید مستقیم از وارد کننده باتری یو پی اس بسیار مناسب خواهد بود. خریدار باتری یو پی اس ولتامکس می تواند قیمت باتری یو پی اس ولتامکس ، باتری لانگ را در کنار قیمت باتری یو پی اس صبا و قیمت باتری یو پی اس فاراتل استعلام کند.

دریافت قیمت روز باتری یو پی اس ولتامکس

باتری یو پی اس ولتامکس

باتری یو پی اس ولتامکس

قیمت باتری یو پی اس ولتامکس با اینکه یک باتری خارجی و ساخت کشور تایوان می باشد نسبتا در رنج قیمت خوبی بین باتری های موجود در بازار ایران قرار می گیرد. هر چند که شرکت های مشابهی با این نام در کشورهای دیگری مشغول به فعالیت هستند و نمی توان باتری ولتامکس را یک برند معتبر جهانی تلقی کرد. با این حال خرید باتری یو پی اس ولتامکس برای خریدار باطری یو پی اس جذاب است.

اگر نگاهی اجمالی به کیفیت و قیمت باتری یو پی اس صبا و قیمت باتری یو پی اس فاراتل در بازار بیاندازیم شاید به نتایجی برای این واکنش بازار و خریدار باتری یو پی اس خارجی در مقابل باتری یو پی اس ایرانی دست پیدا کنیم.

باتری یو پی اس چینی، کره ای و تایوانی

باتری یو پی اس چینی، کره ای و تایوانی

قیمت باتری یو پی اس چینی، کره ای و تایوانی با توجه به نوسانات نرخ ارز در بازار ایران دچار تلاطم بیش از حد شده است. از این رو شرکت ویرا صنعت برای ارائه قیمت باتری یو پی اس ولتامکس و سایر باتری یو پی اس های وارد شده به کشور به ارائه قیمت به روز باتری یو پی اس رو آورده است. از سوی دیگر همان طور که می دانید باتری یو پی اس های تولید شده در ایران با نوسانات نرخ ارز، کمتر صدمه دیده اند مثلا روند صعودی قیمت باطری 12 ولت 9 آمپر صبا باتری با شیب ملایم طی شده است.

در چنین شرایطی باتری یو پی اس چینی، باتری یو پی اس کره ای و باتری یو پی اس تایوانی از لحاظ قیمتی قابل رقابت با نمونه های داخلی نیستند. اما با این حال شرکت ویرا صنعت بهترین قیمت باتری یو پی اس ولتامکس، نیو مکس و باتری لانگ را در بازار کشور عرضه می کند.

باطری یو پی اس نبض UPS

باطری یو پی اس نبض UPS

باطری یو پی اس مورد استفاده در مکان های مختلف، متفاوت است. عده ای باتری خشک انتخاب می کنند، در برخی موارد باتری سیلد اسید مرطوب و در جریان های تخلیه بالا از باتری های نیکل کادمیوم استفاده می شود. اصل اساسی یک یو پی اس، باطری یو پی اس است. پس باید در خرید باتری یو پی اس دقت کافی را به خرج دهید.

باتری ولتامکس 42 آمپر، 65 آمپر و 100 آمپر جزء باتری یو پی اس های جریان بالا به حساب می آیند. شرکت ویرا صنعت با تامین باتری یو پی اس ولتامکس از وارد کننده اصلی باتری تایوانی می تواند مناسب ترین قیمت باتری یو پی اس ولتامکس را ارائه دهد. با توجه به اینکه وارد کننده باتری ولتامکس، باتری نیومکس و باتری لانگ را هم در تجارت خود دارد می توانید خرید باتری long و newmax را هم از این طریق ثبت کنید.

دریافت قیمت باتری یو پی اس ولتامکس

دریافت قیمت باتری یو پی اس ولتامکس

آیا می دانید چرا قیمت باطری 12 ولت 18 آمپر از قیمت باطری 12 ولت 7.5 آمپر بیشتر است؟ برای کسب اطلاعاتی در زمینه راهنمای خرید باتری یو پی اس می توانید مقاله مربوط به آن را مطالعه نمایید. برای دریافت قیمت روز باتری یو پی اس ولتامکس، می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط بگیرید. کارشناسان واحد فروش برای ثبت خرید شما و مشاوره جهت خرید بهتر باتری یو پی اس قادر به همکاری با شما هستند.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید