مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه بهترین قیمت یو پی اس برای آسانسور و پله برقی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا یو پی اس نصب کنیم؟ برق آسانسور تکفاز و سه فاز یو پی اس برای آسانسور نجات بخش یا اقتصادی؟ عرضه یهترین قیمت یو پی اس برای آسانسور و پله برقی
قیمت یو پی اس برای آسانسور

خرید یک یو پی اس مناسب با بهترین قیمت یو پی اس برای آسانسور ، قبل از هر چیزی به دانشی جزئی احتیاج دارد زیرا دانستن را حق مشتری میدانیم. دستگاه ذخیره برق 220 ولت با باتری های داخلی یا اکسترنال که آن را به نام UPS میشناسیم امروزه در عرصه های مختلف از بیمارستان تا دستگاه خود پرداز و سیستم های امنیتی مورد استفاده است.

عرضه بهترین قیمت یو پی اس برای آسانسور و پله برقی

چرا یو پی اس نصب کنیم؟

چرا یو پی اس نصب کنیم؟

اگر آسانسور دارید و به دنبال خرید یو پی اس هستید حتما این سوال در ذهن شما به وجود آمده است چرا یو پی اس نصب کنیم؟ آیا قیمت یو پی اس برای آسانسور به صرفه است؟ همان طور که می دانید یو پی اس یک دستگاه ذخیره برق 220 ولت می باشد که به واسطه باتری ها در مواقع اضطراری از مصرف کننده های شما پشتیبانی می کند.

اگر بخواهیم به بررسی عملکرد یک یو پی اس برای آسانسور بپردازیم ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم آیا باتری بک آپ آسانسور کافی نیست؟ باتری بک آپ در آسانسوری که درایو مخصوص دارد تعبیه می شود و حرکت آسانسور با این باتری محدود است و همچنین عمر باتری بلک اوت آسانسور حداکثر یک سال است.

برق آسانسور تکفاز و سه فاز

برق آسانسور تکفاز و سه فاز

قیمت یو پی اس برای آسانسور بسته به اینکه موتور آسانسور تک فاز باشد یا سه فاز متفاوت است. نسل جدید آسانسورهای تک فاز تحولی نو در این عرصه بوجود آورده است. یو پی اس تک فاز یا سه فاز بسته به نوع موتور آسانسور باید خرید شود. لازم است بدانید یو پی اس می تواند به گونه ای انتخاب شود که از سایر تجهیزات شما مانند دوربین و سیستم اعلان سرقت هم پشتیبانی کند.

پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از پیش تجهیزات الکتریکی و نیاز مبرم به برق به صورت مداوم باعث تولید یو پی اس با توان های مختلف شده است. از مینی یو پی اس ها تا مگا یو پی اس ها طراحی شده اند و بسته به نیاز در دسترس هستند. قیمت یو پی اس آسانسور به عاملی به نام مدت زمان پشتیبانی هم وابسته است زیرا باتری ها هستند که این مدت زمان را مشخص می کنند.

یو پی اس برای آسانسور نجات بخش یا اقتصادی؟

یو پی اس برای آسانسور نجات بخش یا اقتصادی؟

زمانی می توان گفت قیمت یو پی اس برای آسانسور به صرفه است که فواید آن در مقایسه با هزینه ای که برای خرید آن می کنید خیره کننده باشد آیا این گونه است؟ ما شما را به هزنیه های تعمیر و نگهداری موتور و قطعات آسانسور ارجاع می دهیم.

هر ساله هزینه تعمیر و نگهداری زیادی برای آسانسور می پردازید و اگر روزی نیاز به تعویض قطعه یا تعمیر موتور آسانسور باشد که هزینه ها سر به فلک می کشد با خرید یو پی اس برای آسانسور در بخش بزرگی از این هزینه ها صرفه جویی می کنید. خریدار یو پی اس برای آسانسور حقیقتا می تواند مطمئن باشد هزینه ای که متحمل می شود خیلی سریع به جیبش باز خواهد گشت.

عرضه یهترین قیمت یو پی اس برای آسانسور و پله برقی

عرضه بهترین قیمت یو پی اس برای آسانسور و پله برقی

برای آسانسور و پله برقی با توجه به اینکه معمولا موتور هر دو، سه فاز متناوب هستند یو پی اس سه فاز خریداری می شود. حال آن که هم یو پی اس ورودی تکفاز خروجی سه فاز موجود است و هم یو پی اس ورود سه فاز خروجی سه فاز. این بسته به نوع استراک برق شما دارد.

گروه ویرا صنعت با تهیه یو پی اس از تولید کنندگان داخلی مثل فاراتل، فاران، تکام، سیماران و وارد کنندگان یو پی اس خارجی از جمله توشیبی، استار وان، پاور اکسترا، اگزیم پاور و سایر برندهای موجود در بازار، توانایی عرضه یو پی اس با بهترین قیمت بازار را دارد. اگر خریدار عمده یو پی اس هستید یا واسطه خرید یو پی اس هستید می توانید با کارشناس واحد فروش شرکت ارتباط برقرار کنید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید