مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم کابینت باتری یو پی اس

آنچه در این مقاله می خوانید...

ابعاد کابینت باتری یو پی اس چقدر است؟آخرین قیمت کابینت باتری یو پی اس

سیستم های برق اضطراری (UPS) حفاظت از برق را برای تجهیزات الکترونیکی متصل تضمین می کنند. در صورت قطع شدن منبع تغذیه یا در خارج از سطح ایمن، نوسان می یابد، یو پی اس فوراً شروع به تهیه منبع پشتیبان تمیز از طریق کابینت باتری یو پی اس و محافظت در برابر ولتاژ تجهیزات حساس متصل می کند.

عرضه مستقیم کابینت باتری یو پی اس

ابعاد کابینت باتری یو پی اس چقدر است؟

ابعاد کابینت باتری یو پی اس چقدر است؟ تجهیزات الکترونیکی دارای حداکثر درجه قدرت در وات و ولتاژ (ولت آمپر) هستند. تجهیزات متصل نباید بیش از هیچ یک از این مقادیر باشد. وات قدرت واقعی مصرف شده توسط تجهیزات را اندازه گیری می کند، در حالی که ولت آمپرها ولتاژ وارد شده به تجهیزات هستند که در جریان مصرفی ضرب می شوند. اگر برای اندازه گیری واحد به کمک نیاز دارید، از UPS Selector استفاده کنید

 ضریب قدرت

وقتی صحبت از رایانه ها و واحدهای UPS می شود، مقادیر وات و VA می توانند بسیار متفاوت باشند. مقدار در VA همیشه برابر یا بیشتر از مقدار وات خواهد بود. رابطه بین وات و VA “ضریب توان” نامیده می شود و به صورت عددی با یا بدون رقم اعشار (به عنوان مثال 0.8) ، یا به صورت درصد (به عنوان مثال 80٪) بیان می شود. فاکتور قدرت همان چیزی است که هنگام اندازه گیری یو پی اس برای نیازهای خاص شما بیشترین اهمیت را دارد. به طور کلی، یو پی اس باید ظرفیت خروجی در وات 20-25 درصد بیشتر از کل مصرف تجهیزات متصل داشته باشد.

این به آنچه می خواهید با UPS پشتیبان تهیه کنید بستگی دارد. زمان خودمختاری به مدت زمانی گفته می شود که در صورت بی نظمی در منبع تغذیه، UPS قادر به تأمین تجهیزات متصل باشد. هرچه تجهیزات بیشتر به UPS متصل شود، استقلال کمتری نیز خواهد داشت. بنابراین مهم است که اطمینان حاصل کنیم که UPS فقط نیروی پشتیبان را برای مهمترین تجهیزات تأمین می کند.

چه ویژگی های اصلی را باید هنگام انتخاب سیستم UPS درک کرد؟

باتری های قابل تعویض کاربر: با اجازه دادن به کاربران آموزش دیده برای انجام به روزرسانی و جایگزینی باتری، در دسترس بودن را افزایش دهید.

نشانگر خطای سیم کشی: نشانگر LED که کاربران را از مشکلات سیم کشی بالقوه خطرناک در نصب برق مطلع می کند.

پریزهای فاصله دار برای اتصال بلوک های ترانسفورماتور: بدون جلوگیری از دسترسی به سایر پریزها، از تجهیزات محافظت کنید.

تشخیص خودکار: بررسی های دوره ای که تشخیص زودهنگام باتری هایی را که باید تعویض شوند تضمین می کند.

تنظیم ولتاژ خودکار (AVR): با اصلاح افت ولتاژ و افزایش ولتاژ بدون استفاده از باتری، دسترسی بیشتری را برای برنامه های شما فراهم می کند.

خروجی موج سینوسی خالص: یک شبیه سازی از منبع تغذیه برای ایجاد بالاترین درجه ممکن سازگاری برای دستگاه های حساس الکترونیکی و سرورهای اصلاح شده با ضریب توان فعال (PFC) ایجاد شده است.

آخرین قیمت کابینت باتری یو پی اس

آخرین قیمت کابینت باتری یو پی اس دستگاه های الکترونیکی که هر روز برای برقراری ارتباط، امنیت و سرگرمی استفاده می کنید، ممکن است به دلیل قطع غیرمنتظره برق ، نوسانات ولتاژ و سایر بی نظمی های انرژی آسیب ببینند یا خراب شوند. واحدهای UPS پشتیبان گیری و محافظت از باتری را برای دستگاه های الکترونیکی فراهم می کنند مجموعه ما دست به عرضه مستقیم و ارزان قیمت کابینت باتری یو پی اس با بهترین کیفیت زده است. برای اطلاع از آخرین قیمت باتری یو پی اس و یا ثبت سفارش آن با ما تماس بگیرید.  

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید