مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مناسبترین قیمت یو پی اس آسانسور آپارتمانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

یو پی اس برای آسانسورهای آپارتمانی و بالابرهاقیمت یو پی اس آسانسور
قیمت یو پی اس آسانسور

قبل از استعلام قیمت یو پی اس آسانسور بهتر است ابتدا دلیل استفاده از یو پی اس برای آسانسور را بدانید. استفاده از آسانسور دیگر جزو کالای لوکس برای ساختمانهای مسکونی و یا تجاری محسوب نمی‌گردد بلکه طبق آخرین مقررات ملی ساختمان استفاده از آسانسور برای تمام ساختمانهای بالای سه طبقه و یا بالای 7 متر الزامی شده است.

عرضه مناسبترین قیمت یو پی اس آسانسور آپارتمانی

یو پی اس برای آسانسورهای آپارتمانی و بالابرها

یو پی اس برای آسانسورهای آپارتمانی و بالابرها

یو پی اس یک منبع برق اضطراری است که امکان پشتیبانی از تجهیزات مصرفی را به ما می‌دهد. در واقع یو پی اس یک پشتیبان برای برق اصلی یعنی همان برق شهر است.
بدین معنی که مشکلات قطع شدن ناگهانی برق توسط دستگاه یو پی اس برطرف می‌گردد و از طرفی عمر آسانسور و کارآیی آن درصورت استفاده از یو پی اس آسانسور به مراتب بالاتر می‌رود.

آسانسورهای آپارتمانی و یا بالابرهای صنعتی وظیفه حمل مسافر و یا بار را در بین طبقات دارند و در همه حالت باید آسانسور آماده به کار باشد.

با استفاده از یو پی اس برای آسانسور در شرایطی که برق شهر متصل است دستگاه یو پی اس در حال شارژ کردن باتری های یو پی اس است و وقتیکه برق شهر قطع می‌گردد بصورت اتومات دستگاه یو پی اس سوئیچ می‌کند روی باتری ها و عمل برقرسانی را انجام می‌دهند درصورت وصل شدن برق شهر مجددأ دستگاه بر روی برق شهر سوئیچ می‌کند و به شارژ کردن باتری ها ادامه می‌دهد.

این مدت زمان سوئیچ کردن بین برق اصلی و برق پشتیبان در حد چند میلی ثانیه است.

باتری بلک اوت آسانسور و دستگاه ups در واقع همان منبع ولتاژ بدون وقفه هستند. باتری بلک اوت آسانسور باید بصورت ماهانه یکبار یا دوبار سرویس گردند ولی دستگاه یو پی اس احتیاج به سرویس و نگهداری ندارد.

قیمت یو پی اس آسانسور

قیمت یو پی اس آسانسور

برای آسانسورهای گیربکسی استفاده از آسانسور الزامی است و برای سایر آسانسورهای توصیه می‌گردد که از یو پی اس برای آسانسور استفاده کنند.

در بعضی از مواقع دیده شده است بجای ups از ژنراتور به عنوان منبع برق اضطراری استفاده کرده‌اند. استفاده از ژنراتور عیب هایی که دارد از جمله تولید سروصدا، استفاده از سوختهای فسیلی، تاخیر در سوئیچ کردن.

می‌توان از یو پی اس و ژنراتور بصورت تلفیقی و باهم به عنوان منبع برق اضطراری استفاده کرد. از یو پی اس به دلیل اینکه اون تاخیری که دستگاه ژنراتور دارد را جبران کند و پس از آن ژنراتور به تولید برق مصرفی ادامه دهد.

قیمت یو پی اس آسانسور به عواملی از جمله استفاده از یو پی اس برای تابلو فرمان آسانسور و یا برای کل آسانسور ، وزن آسانسور، ظرفیت موتور آسانسور، محل قرارگیری آسانسور و مدت زمان پشتیبانی. اینها عواملی است که بر قیمت یو پی اس آسانسور تاثیر می‌گذارد.

مناسبترین تکنولوژی مورد استفاده برای یو پی اس آسانسور، یو پی اس لاین اینتراکتیو است. قیمت یو پی اس آسانسور لاین اینتراکتیو به مراتب مناسبتر از قیمت یو پی اس آسانسور آنلاین می‌باشد.

البته این نکته قابل ذکر است درصورتیکه ظرفیت موتور آسانسور بزرگ است از یو پی اس آنلاین باتری خارجی استفاده شود.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید