مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش و لیست قیمت باتری یو پی اس 12 ولت-خرید به قیمت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش آنلاین باتری یو پی اس قیمت باتری یو پی اس 12 ولت قیمت باطری 12 ولت 7 آمپر لیست قیمت باطری UPS صبا باتری
قیمت باتری یو پی اس 12 ولت

قیمت باتری یو پی اس 12 ولت در سراسر کشور به دلیل وجود تنوع زیاد در برندهای مختلف، متغیر است. باتری یو پی اس 12 ولت 7.5 آمپر در انواع برندها از جمله صبا باتری، هیتاکو، ولتامکس و سایر برندهای ایرانی و خارجی در شرکت ویرا صنعت موجود است. برای دریافت لیست قیمت باطری UPS صبا باتری با واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

فروش و لیست قیمت باتری یو پی اس 12 ولت-خرید به قیمت عمده

فروش آنلاین باتری یو پی اس

فروش آنلاین باتری یو پی اس

امروزه به دلیل اهمیت و نیاز مبرمی که باتری یو پی اس در بین کارخانجات، ادارات تولیدی و بسیاری از صنایع دیگر دارد باعث شده است که تامین 24 ساعته و بصورت شبانه روزی برای مشتریان یک امر قابل توجه باشد. در این بین شرکتی موفق خواهد بود که بتواند بصورت 24 ساعته و آنلاین نیاز مشتری را رفع نماید و بصورت تمام وقت پاسخگوی مشتری باشد.

فروش آنلاین باتری یو پی اس به نسبت فروش حضوری انواع باتری یو پی اس یک برتری دارد و آن این است که به دلیل اینکه هزینه‌ها برای فروشنده پایین می‌آید و فروشنده با در نظر گرفتن حاشیه سود مناسب می‌تواند با قیمت بسیار مناسبتری باتری یو پی اس را بصورت آنلاین به مشتریان خود عرضه نماید.

قیمت باتری یو پی اس 12 ولت

قیمت باتری یو پی اس 12 ولت

همانطور که در ابتدا مقاله بیان کردیم، قیمت باتری یو پی اس 12 ولت در بازار ایران دارای قیمت‌های متفاوتی است. خرید باتری یو پی اس از شرکت‌های پخش باتری یو پی اس به دلیل اینکه مرجع اصلی باتری هستند بسیار از نظر قیمتمی مناسبتر است.

دلیل اینکه قیمت باتری یو پی اس 12 ولت دارای اختلاف است، این است که عرضه و تقاضا باتری یو پی اس در آمپرهای مختلف متفاوت است. شرکت‌های مانند باتری یو پی اس صبا باتری، باتری یو پی اس فاراتل و سایر شرکت‌های بزرگ در این زمینه، قیمت باتری یو پی اس را مشخص می‌کنند و نمایندگان این محصولات موظف به ارائه همان قیمت‌ها به مشتری هستند.

شرکت ویرا صنعت الکتریک به دلیل برقراری ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و واردکنندگان و حذف واسطه‌ها توانسته است قیمت باتری یو پی اس را با قیمت درب کارخانه به مشتری‌های خود عرضه نماید.

قیمت باطری 12 ولت 7 آمپر

قیمت باطری 12 ولت 7 آمپر

باتری 12 ولت در انواع آمپرهای مختلف در بازار وجود دارد. آمپرهای موجود در بازار برای باتری یو پی اس از 4 آمپر شروع می‌شود تا 155 آمپر. البته باتری یو پی اس در آمپرهای بزرگ مانند باطری 12 ولت 100 آمپر صبا باتری بصورت سفارشی هستند و در انبارهای شرکت‌های واسطه موجود نیست.

قیمت باطری 12 ولت 7 آمپر و یا قیمت باطری 12 ولت 24 آمپر به دلیل اینکه جزو آمپرهای بسیار مرسومی در بازار است و از طرفی شرکت ویرا صنعت با ارائه پایینتری قیمت موجود در بازار توانسته است بصورت عمده باتری یو پی اس را به فروش برساند.

لیست قیمت باطری UPS صبا باتری

لیست قیمت باطری UPS صبا باتری

لیست قیمت باتری یو پی اس توسط شرکت‌های برند باتری یو پی اس تهیه می‌گردد. عرضه باتری یو پی اس صبا باتری توسط نمایندگی باتری یو پی اس صبا باتری این محصول در سراسر کشور انجام می‌شود.

قیمت سایر محصولات باتری یو پی اس از جمله قیمت باطری 12 ولت 42 آمپر UPS، قیمت باطری 12 ولت 100 آمپر صبا باتری، قیمت باطری 12 ولت 26 آمپر به برند و مارک محصول وابسته است. از جمله برندهای موجود در بازا می‌توان به باتری یو پی اس لانگ، باتری یو پی اس راوپاور، باتری یو پی اس ولتامکس اشاره نمود و باید این نکته را بیان کنیم که باتری یو پی اس داخلی کاملأ جوابگوی نیاز داخل کشور است و از نظر کیفیت فرق چندانی با باتری یو پی اس کره ای و چینی ندارد.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید