مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت استابلایزر رله ای تک فاز و سه فاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز تفاوت استابلایزر رله ای و استابلایزر سروو موتوری کاربرد استابلایزر رله ای قیمت استابلایزر رله ای
قیمت استابلایزر رله ای

قیمت استابلایزر رله ای را می‌توانید از فروشگاه‌های مجاز که در سراسر کشور موجود است دریافت نمایید. بهترین کیفیت این محصول را می‌توانید بصوت اینترنتی از فروشگاه ویرا صنعت با ضمانت نامه اصل خریداری کنید. قیمت این محصول که در این وب سایت عرضه می‌شود، کاملأ به روز بوده و خریداران می‌توانند قبل از خرید قیمت‌ها را رصد نمایند.

قیمت استابلایزر رله ای تک فاز و سه فاز

انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز

انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز

استابلایزر یا همان تثبیت کننده ولتاژ بدین صورت کار می‌کند که صرفنظر از تغییراتی که در ورودی ولتاژ آن اعمال می‌گردد یک ولتاژ ثابتی را به مصرف کننده می‌دهد.
در واقع این دستگاه در برابر ولتاژ بالا و یا سایر ولتاژها اضافی از تجهیزات الکترونیکی محافظت می‌کند.
تثبیت کننده‌های ولتاژ در واقع از تجهیزات حساس به نوسانات ولتاژ مراقبت می‌کنند و این دستگاه برای تجهیزاتی که با ارزش و گران قیمت هستند به شدت توصیه می‌شود.

برخی از این تجهیزات شامل یخچال، تلویزیون، دستگاه CNC، دستگاه برش لیزر، تجهیزات پزشکی، ماشین آلات صنعتی و… می‌باشد.
به دلیل اینکه این دستگاه کاربرد بسیاری فراوانی دارد برای انواع تجهیزات تک فاز و سه فاز، تولیدکنندگان مجبور به تولید استابلایزر تک فاز و استابلایزر سه فاز می‌شوند.

تفاوت استابلایزر رله ای و استابلایزر سروو موتوری

تفاوت استابلایزر رله ای و استابلایزر سروو موتوری

استابلایزرها به دو دسته تقسیم می‌گردند:

استابلایزر رله ای: این استابلایزرها بصورت پله ای ولتاژ را تثبیت میکنند و دقت تنظیم ولتاژ آنها 10 ولت می‌باشد.

استابلایزر سروو موتوری: این نوع از استابلایزرها به دلیل تکنولوژی پیشرفته ای که در مدار داخلی استابلایزر بکار رفته است، دقت بسیار بالایی دارد و تنظیم ولتاژ دقت آنها 1 ولت می‌باشد.
استابلایزرهای سروو موتوری به دلیل استفاده از سیستم موتور و ذغال برای تنظیم ولتاژ با سرعت بالا، از دقت بالایی برخوردار هستند.

تفاوت استابلایزر رله ای و استابلایزر سروو موتوری در همین دقت تنظیم ولتاژ آنها می‌باشد.


به دلیل دقت بالایی که استابلایزر سروو موتوری دارد، بیشتر برای تجهیزات با حساسیت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کاربرد استابلایزر رله ای

کاربرد استابلایزر رله ای

مدار داخلی استابلایزر رله ای بدین صورت است که با تعبیه کردن ترانس و با استفاده از چند رله که سرهای خروجی سیم پیچ‌ها متناسب با ولتاژ برق شهر تعیین می‌شود و برق ورودی را بصورت پله‌ای اصلاح می‌کند.

در واقع از استابلایزر رله ای برای مکان‌هایی استفاده می‌شود که نوسانات برق شهر بصورت لحظه ای بوده و به این دلیل که این نوع استابلایزر در کسری از ثانیه تغییرات ولتاژ را جبران می‌نمایند، بسیار مناسب است و مانع از آسیب دیدن لوازم برقی و تجهیزات الکترونیکی می‌شوند.

در مکان‌هایی که ولتاژ برق شهری اکثرأ یا پایین تر و یا بلاتر از حد مجاز است از دستگاه استابلایزر سرووموتوری استفاده می‌شود. بطور کلی به دلیل وجود ترانس تقویت برق از نوع ترانس حلقوی داخل استابلایزر سرووموتوری ، دقت آن بیشتر می‌باشد.

قیمت استابلایزر رله ای

قیمت استابلایزر رله ای

برای دریافت لیست قیمت استابلایزر رله ای و همچنین قیمت استابلایزر سروو موتوری می‌توانید به فروشگاه‌های اینترنتی و یا مرکز فروش استابلایزر مراجعه فرمایید.

قیمت استابلایزر رله ای نسبت به قیمت استابلایزر سروو موتوری مناسبتر می‌باشد و در مواقعی که حساسیت تجهیزات پایین است می‌توان از این نوع استابلایزر استفاده کرد.

قیمت استابلایزر رله ای به روز در تمام نمایندگی‌های این محصول وجود دارد و برای دریافت قیمت به روز استابلایزر رله ای باید با کارشناسان فروش این محصول ارتباط برقرار کرد.

مواردی که استابلایزر رله ای مورد استفاده قرار می‌گیرد از جمله:

شرکت‌ها

منازل مسکونی یا مصرف خانگی

روشنایی و تجهیزات که حساسیت کمتری به نوسانات برقی دارند.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید