مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع برق اضطراری آسانسور

آنچه در این مقاله می خوانید...

آیا آسانسور برق اضطراری داردانواع برق اضطراری آسانسورخرید سیستم برق اضطراری آسانسوردریافت قیمت برق اضطراری آسانسور
قیمت برق اضطراری آسانسور

آیا آسانسور برق اضطراری دارد؟ در این مطلب ما به بررسی انواع برق اضطراری آسانسور و قیمت برق اضطراری آسانسور می پردازیم. آیا خرید ژنراتور آسانسور به صرفه است؟ استفاده از ups برای آسانسور مفید است؟ بسیار از خریداران که به دنبال خرید ups صنعتی، اداری یا خانگی هستند نیاز به یک راهنمای خرید یو پی اس دارند.

قیمت انواع برق اضطراری آسانسور

آیا آسانسور برق اضطراری دارد

آیا آسانسور برق اضطراری دارد

ورای بررسی قیمت برق اضطراری آسانسور ابتدا به بررسی برخی سوالات متداول خریداران می پردازیم. نقش و اهمیت برق اضطراری آسانسور را شفاف می کنیم.

آسانسور یا بالابر صنعتی باید به صورت مداوم در خدمت باشد. چه نیروی برق باشد چه قطع باشد، پس قطعا در نبود برق نیاز به دستگاه ذخیره برق 220 ولت یا یک دستگاه برق اضطراری آسانسور الزامی است. امروزه استفاده از آسانسور بخش جدایی ناپذیر زندگی روزمره مردم شده است.

قیمت برق اضطراری آسانسور را زمانی به صرفه قلمداد می کنیم که نجات بخشی آن را به چشم رویت کنیم. تصور اینکه کودک یا فرد سالمندی در زمان قطع برق در آسانسور گیر افتاده باشد بدون وجود برق اضطراری بسیار دلهره آور است اگر آن فرد یکی از نزدیکان ما باشد.

آسانسورها نیاز به برق اضطراری دارند تا در زمان نیاز به داد ما برسد. در ادامه به بررسی قیمت برق اضطراری آسانسور ها هم می پردازیم و اینکه آسانسورها چند نوع برق اضطراری می توانند داشته باشند.

انواع برق اضطراری آسانسور

انواع برق اضطراری آسانسور

ژنراتور، باتری بلک اوت و یو پی اس انواع برق اضطراری آسانسور می باشند. اگر بخواهیم قیمت برق اضطراری آسانسور زیاد نشود می توان از باتری بلک اوت استفاده کرد اما طول عمر این باتری 1 تا 2 سال می باشد و نیاز به بازدید و تست دوره ای دارد تا از نظر کیفیت عملکرد و مخاطرات احتمالی بررسی شود.

می توانید از UPS استفاده کنید یو پی اس علاوه بر عمر مفید طولانی تر در حفاظت از قطعات الکترونیکی تجهیزات شما نقش موثری ایفا می کند. می توان با استفاده از یو پی اس در هزینه های تعمیر و نگهداری موتور صرفه جویی کرد همچنین طول عمر مفید باتری یو پی اس بیش از پنج سال می باشد.

قیمت باتری بلک اوت آسانسور بین 300 تا 500 هزار تومان می باشد. قیمت ups آسانسور بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد. یو پی اس ها می توانند دارای باتری داخلی و باتری خارجی باشند.

و در آخر ژنراتور را داریم که قیمت برق اضطراری آسانسور تحت پوشش ژنراتور بسیار گران است اما قدرت بالایی دارد. ضمنا می توانید یو پی اس و ژنراتور آسانسور را همزمان استفاده کنید زیرا یو پی اس برخی از اشکالات ژنراتور را پوشش می دهد.

خرید سیستم برق اضطراری آسانسور

خرید سیستم برق اضطراری آسانسور

تا بدین جا انواع سیستم های برق اضطراری آسانسور را بررسی کردیم. قیمت برق اضطراری آسانسور می تواند در بازه ی بزرگی جابجا شود از باتری بلک اوت آسانسور گرفته تا ups و ژنراتور آسانسور.
خریدار سیستم برق اضطراری آسانسور به نکات فراوانی توجه می کند.

شاید یک مورد آن قیمت برق اضطراری آسانسور باشد. موارد دیگری مانند کیفیت سیستم، کارایی و بهره وری، ضمانت پس از فروش و عمر مفید سیستم و حتی تعمیر و نگهداری سیستم برق اضطراری برای خریدار دارای اهمیت است.

پیشنهاد ما خرید یو پی اس آسانسور می باشد. قیمت ups آسانسور در مقایسه با دو مورد دیگر معقول تر و خود یو پی اس بازدهی بهتری دارد.

یو پی اس سری LIFT فاراتل در دو نوع مخصوص آسانسور به بازار عرضه شده است که به تکنولوژی لاین اینتراکتیو مجهز است و قادر به پشتیبانی آسانسور با موتور 20 کیلو وات می باشد.

دریافت قیمت برق اضطراری آسانسور

دریافت قیمت برق اضطراری آسانسور

همکاری با معتبرترین و برترین برندهای سازنده باتری بلک اوت و یو پی اس در ایران این امکان را برای گروه بازرگانی ویرا صنعت بوجود آورده است تا خدمات فروش و پس از فروش بهتری را به مشتریان خود ارائه کند.

خرید ups صنعتی، خانگی و اداری از توان 0.5kva تا MVA را به صورت اینترنتی تحقق بخشیدیم. برای دریافت قیمت و خرید انواع ups آسانسور و باتری می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید