مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بروز یو پی اس استابلایزر

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت های یو پی اس و استابلایزرمرکز پخش یو پی اس استابلایزر

یکی از دستگاه های بسیار کارآمد در میان وسایل برقی یو پی اس استابلایزر است. هر وقت دچار قطعی جریان برق شویم و یا ولتاژ برق کم و زیاد شود این دستگاه می‌تواند در ایجاد روشنایی به ما کمک کند. این دستگاه بسیار مقاوم است و دارای ماندگاری بالایی است و می تواند برای چند سال ماندگاری داشته باشد و هر بار به مدت دو ساعت روشنایی را تامین می کند.

قیمت بروز یو پی اس استابلایزر

تفاوت های یو پی اس و استابلایزر

تفاوت های یو پی اس و استابلایزر به طور کلی دستگاه یو پی اس و استابلایزر کمی با هم تفاوت دارند. استابلایزر زیادشدن ولتاژ را در خروجی تثبیت می‌کند اما یو پی اس از راه اینورتر و جدا از اندازه فرکانس و اندازه موج ولتاژ خروجی را نیز کنترل می‌کند و آن را درست می‌کند بنابراین کیفیت توانایی یو پی اس بیشتر است. دستگاه یو پی اس برق را در صورت کم و زیاد شدن و بالا و پایین رفتن کنترل و تنظیم می کند و اگر نیاز به ولتاژ بیشتری باشد و یا برق قطع شود سیستم به طور خودکار برق را تنظیم می‌کند. این نوع دستگاه مخصوصاً برای جاهایی که قطعی برق وجود دارد و یا ولتاژ برق پایین اسب و مناطق دور افتاده بسیار کارایی دارد.

این سیستم با استفاده از انواع فیلتر های الکتریکی برای برطرف کردن کم و زیاد شدن جریان برق و آلودگی برق استفاده می شود و در نتیجه ولتاژ برق تنظیم می شود. بعضی اوقات در خانه های خود با قطعی برق روبرو می شویم، استفاده از این سیستم جریان برق را کنترل کرده و مانع از قطع شدن می شود .یو پی اس یک منبع عالی برای انواع دستگاه های الکتریکی است.

از این دستگاه کارآمد در صنایع مختلف نیز استفاده می‌کنند؛ به یو پی اس دستگاه برق اضطراری نیز گفته می شود و از این دستگاه در جاهایی که وجود آن احساس می شود نصب می شود. مکان هایی مانند بیمارستان ها، اداره ها، بانک ها،  سازمان ها که نیاز به روشنایی همیشگی دارند. در این مرکز پخش یو پی اس با کیفیت بالایی انجام می شود و از فروش بالایی نیز برخوردارند.

مرکز پخش یو پی اس استابلایزر

مرکز پخش یو پی اس استابلایزر مرکز پخش یو پی اس استابلایزر بهترین و با کیفیت ترین دستگاه یو پی اس را تولید کرده و به فروش می رساند. این دستگاه برای مناطق دور افتاده و جاهایی که قطع و وصل جریان برق وجود دارد و یا ولتاژ برق کم و زیاد می شود بسیار کاربرد دارد. در جاهایی مانند بیمارستان، اداره ها، بانک ها و یا سازمان هایی که باید در آنجا همیشه روشنایی وجود داشته باشد. این نوع دستگاه، دستگاهی است که می تواند در شرایط کاملاً اضطراری باعث روشنایی شود و از  قطع شدن جریان برق جلوگیری کند.

ماندگاری این دستگاه چند سال می باشد و روشن ماندن آن در هر مرتبه ۲ ساعت طول می‌کشد. مشتریانی که قصد خرید این نوع دستگاه را دارند می توانند در سایت ما سفارش خود را ثبت کنند.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید