مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین محافظ و استابلایزر برای کامپیوتر

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد استابلایزر چست و اهمیت استفاده از آن استابلایزر برای کامپیوتر بهترین استابلایزر برای تثبیت ولتاژ ورودی کامپیوتر قیمت بهترین محافظ برق برای کامپیوتر
استابلایزر برای کامپیوتر

خرید استابلایزر برای کامپیوتر به دلیل وجود نویزهای زیادی که داخل برق شهر است، یک امر ضروری شده است. شرکت ویرا صنعت عرضه کننده انواع استابلایزر برای کامپیوتر، استابلایزر برای خانه، استابلایزر صنعتی سه فاز و تک فاز در سراسر کشور ایران است. بهترین استابلایزر خانگی و یا همان ترانس استابلایزر را از مجموعه ویرا صنعت بخواهید.

قیمت بهترین محافظ و استابلایزر برای کامپیوتر

کاربرد استابلایزر چست و اهمیت استفاده از آن

کاربرد استابلایزر چست و اهمیت استفاده از آن

استابلایزر به معنای تثبیت کننده ولتاژ است، اما در بازار اصطلاحأ به آن ترانس برق هم گفته می‌شود به دلیل اینکه هسته اصلی این تجهیز ترانس است. اما در مقابل محافظ برق کاملأ عملکرد متفاوتی دارد و نمی‌توان گفت که استابلایزر همان محافظ برق است.

استابلایزر ولتاژ عملکردی که دارد بدین صورت است که از تجهیزات برقی شما چه در منزل چه در محل کار، در برابر نوسانات برقی، نویزهای داخل برق شهر، صاعقه، افزایش و یا کاهش شدید ولتاژ محافظت می‌کند و اجازه نمی‌دهد که تجهیزات شما معیوب و یا از طول عمرشان کاسته گردد.

استفاده از استابلایزر به دلیل اینکه امروز تمامی تجهیزات الکترونیکی و برقی بسیار گران شده است یک امر بسیار مهم تلقی شده است و تقریبأ می‌توان گفت تمامی کاربران تجهیزات برقی از استابلایزر استفاده می‌کنند.

استابلایزر برای کامپیوتر

استابلایزر برای کامپیوتر

امروزه استفاده از کامپیوتر برای تمام عموم مردم جهان یک امر طبیعی شده است بدین معنی که تمام انسان‌ها امروزه کارهای خود را به وسیله کامپیوتر و یا لپ تاپ انجام می‌دهند. از طرفی کامپیوتر برای حفظ اطلاعات شخصی و محرمانه مورد استفاده قرار می‌گیرد و حاوی اطلاعات بسیار مهمی است.

به عنوان مثال سرور یک شرکت بسیار بزرگ را در نظر بگیرید که تمامی اطلاعات حساس خود را درون سرور نگهداری می‌کند. حال فرض کنید بر اثر یک صاعقه یا نوسانات ولتاژی به کامپیوتر یا سرور خسارتی وارد شود که تمامی اطلاعات داخل سرور را مخدوش کند، از اینرو اهمیت استفاده از استابلایزر برای کامپیوتر یا استابلایزر برای سرور برای هیچ یک از مهندسان شبکه و IT غیرقابل چشم پوشانی نیست.

بهترین استابلایزر برای تثبیت ولتاژ ورودی کامپیوتر

بهترین استابلایزر برای تثبیت ولتاژ ورودی کامپیوتر

در بازار انواع استابلایزر ایرانی و خارجی موجود است  و خریدار استابلایزر می‌تواند با بررسی کامل مشخصات فنی و قیمت‌ها بهترین استابلایزر برای کامپیوتر خود را خریداری نماید.

پیشنهاد شرکت ویرا صنعت به شما خریدار محترم این است که بجای خرید استابلایزر برای کامپیوتر، استابلایزر تلویزیون، یک استابلایزر برای خانه خود خریداری کرده و تمام تجهیزات برقی خود را در برابر نوسانات برقی محفاظت کنید.

بهترین برندهای موجود در بازار امروز از نوع ایرانی می‌توان به استابلایزر فاراتل، استابلایزر تکام، استابلایزر فاران  اشاره نمود و از نوع خارجی به استابلایزر امگا، استابلایزر توبیشی، استابلایزر استاروان و سایر برندها اشاره کرد.

قیمت بهترین محافظ برق برای کامپیوتر

قیمت بهترین محافظ برق برای کامپیوتر

برای خرید استابلایزر برای کامپیوتر باید به یک سری نکاتی توجه کرد. ابتدا اینکه توان مصرفی کامپیوتر شما چقدر است. برای بدست آوردن توان مصرفی فقط کافیست مقدار توان را از روی پاور دستگاه خوانده و پس از آن توان مانیتور هم بدست آورده و باهم جمع کرده، پس از آن با درنظر گرفتن %20 الی %30 آینده نگری، استابلایزر مناسب برای کامپیوتر خود را خریدار نمایید.

اصولأ توان مناسب استابلایزر برای کامپیوتر در حدود 1kva الی 1.5kva می‌باشد، قیمت این استابلایزر از نوع رله ای در حدود 1 میلیون تومان است.

برای دریافت قیمت بهترین استابلایزر خانگی، استابلایزر دستگاه لیزر، قیمت استابلایزر تک فاز و سایر محصولات مورد نظر خود همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید