مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت یو پی اس برای آسانسور و مناسب ترین آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد دستگاه یو پی اس برای آسانسوریو پی اس مناسب برای آسانسورمزایای استفاده از یو پی اس برای آسانسورمزایای استفاده از یو پی اس برای آسانسورقیمت یو پی اس برای آسانسور
قیمت یو پی اس برای آسانسور

قیمت یو پی اس برای آسانسور باتوجه به توانی که آسانسور دارد متفاوت است. همانطور که میدانید طبق مقررات ملی ساختمان برای آپارتمان های بیشتر از سه طبقه استفاده از آسانسور الزامی می باشد. از آنجاییکه آسانسور در آپارتمان ها بسیار مورد استفاده است پس باید توانایی استفاده از آن را حتی در مواقع قطعی برق داشته باشیم.

کاربرد دستگاه یو پی اس برای آسانسور

کاربرد دستگاه یو پی اس برای آسانسور

همانطور که در بالا بیان گردید استفاده از آسانسور در آپارتمان های بالای سه طبقه الزامی می باشد. از آنجاییکه در اکثر مواقع از آسانسور استفاده میشود تصور کنید هنگامی که داخل آسانسور هستید ناگهان برق آپارتمان قطع شود و آسانسور در وسط راه متوقف شود که در این حالت حتی امکان باز شدن در بصورت دستی هم وجود ندارد، و اگر داخل آسانسور افراد ناتوان یا بچه یا افراد مسن باشند که توانایی اطلاع دادن به دیگران را ندارند، مجبور میشوند تا وصل شدن مجدد برق داخل آسانسور بمانند که این موضوع بسیار نگران کننده می باشد.

حال اگر از دستگاه یو پی اس برای آسانسور استفاده کرده باشند هنگام قطع شدن برق، دستگاه یو پی اس وارد مدار شده است و برق لازم را برای آسانسور تامین میکند تا آسانسور بتواند به نزدیکترین طبقه برسد و افراد بتوانند از آسانسور خارج شود تا دیگر جای نگرانی نباشد.

یو پی اس مناسب برای آسانسور

یو پی اس مناسب برای آسانسور

از دستگاه یو پی اس به این دلیل برای آسانسور استفاده میکنیم که اگر در هنگام قطع شدن برق افراد سالخورده یا افرادی که دارای بیمارهای قلبی هستند داخل آسانسور باشند دچار ترس و نگرانی نشوند و با خیال آسوده به طبقه مورد نظر خودشان برسند.

یو پی اس متناسب برای آسانسور به چند عامل مهم بستگی دارد:

آسانسور مسکونی هست یا تجاری، مقدار توان آسانسور چقدر است، نوع آسانسور و مدت زمان قطعی برق چقدر است، با در نظر گرفتن این عوامل میتوانیم یو پی اس مناسب را از بازار تهیه کنیم.

ویژگی هایی که یو پی اس مناسب برای آسانسور باید داشته باشد به شرح ذیل است:

  • از آنجاییکه یو پی اس برای روشن شدن و تامین برق مورد نیاز از انرژی الکتریکی استفاده می کند پس لازم نیست نگران اشتعال زایی آن باشیم.
  • یو پی اس برای آسانسور بدون صدا می باشد و آلودگی محیطی ندارند.
  • یو پی اس آسانسور کاملأ اتوماتیکی وارد مدار شده است و نمیخواهد آن را بصورت دستی وارد مدار کنیم.
  • یو پی اس آسانسور ابعاد کوچی دارند که به راحتی میتوان آنها را در اتاقک آسانسور یا راه پله های ساختمان نصب کرد.

مزایای استفاده از یو پی اس برای آسانسور

مزایای استفاده از یو پی اس برای آسانسور

همانطور که بیان گردید یو پی اس قادر است توان تک فاز یا سه فاز مورد نیاز آسانسور را تامین بکند و از اتفاقات نگران کننده جلوگیری بکند. با استفاده از یو پی اس دیگر لازم نیست انرژی دخیره بشود چون خود دستگاه یو پی اس بصورت اتومات  توسط باتری که دارد کار ذخیره سازی را انجام می دهد. و از طرفی تعمیر و نگهداری آن بسیار راحتتر است و کارایی و عمر آسانسور هم طولانی تر می کند.

استفاده از یو پی اس یک روش بسیار مفید هم برای حفظ ایمنی و هم برای کاهش هزینه ها می باشد.

قیمت یو پی اس برای آسانسور

قیمت یو پی اس برای آسانسور

از آنجاییکه یو پی اس مناسب برای آسانسور به عوامل زیادی بستگی دارد نمیتوان خیلی دقیق گفت که چه یو پی اسی با چه توانی و همچنین چه تعداد باتری مناسب است. به طور کلی میتوان بیان کرد یو پی اس 20KVA تا 30KVA مناسب برای آسانسورهای با ظرفیت 4 نفر و یو پی اس 60KVA برای آسانسورهای با ظرفیت 8 نفر مناسب می باشد.

برای دریافت اطلاعات دقیقتر درباره یو پی اس آسانسور مورد نظر خود میتوانید همین حالا با کارشناسان ما و تیم تخصصی ما تماس حاصل فرمائید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید