مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت یو پی اس – خرید و فروش ups

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست قیمت یو پی اس upsخرید و فروش یو پی اس ups
قیمت یو پی اس

قیمت یو پی اس برای مصارف مختلف متفاوت است. قیمت یو پی اس فاراتل ونوس 1300 که برای مصارف خانگی و اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد به مراتب بسیار پایینتر است از قیمت یو پی اس صنعتی که در صنعت استفاده می‌شود. برای دریافت لیست قیمت ups برای مصارف مختلف می‌توانید با مرکز فروش یو پی اس شرکت ویرا صنعت تماس حاصل فرمائید.

قیمت یو پی اس - خرید و فروش ups

لیست قیمت یو پی اس ups

لیست قیمت یو پی اس ups

برای دریافت لیست قیمت یو پی اس باید از یک مرجع معتبر فروش یو پی اس استعلام گرفت. قیمت یو پی اس به عوامل بسیاری بستگی دارد از جمله کیفیت، عملکرد، شکل ظاهری، برند دستگاه یو پی اس و عوامل دیگری که در قیمت ups تاثیر گذار هستند.

دستگاه یو پی اس براساس سه نوع تکنولوژی ساخته شده است:

  • تکنولوژی آنلاین
  • تکنولوژی آفلاین
  • تکنولوژی لاین اینتراکتیو

یو پی اس آنلاین علاوه بر اینکه به عنوان پشتیبان برق اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد بلکه در هنگامیکه برق شهر برقرار است بازهم نوسانات و نویزهای داخل برق شهر را حذف می‌کند و یک ولتاژ صاف و پایداری را تحویل می‌دهد.

قیمت یو پی اس آنلاین به مراتب بیشتر از قیمت ups برای سایر تکنولوژی ها می‌باشد.

یو پی اس آنلاین به دو نوع یو پی اس با باتری داخلی و یو پی اس با باتری خارجی تقسیم می‌گردد که همین تقسیم بندی هم بر قیمت ups تاثیر می‌گذارد.

یو پی اس لاین اینتراکتیو مشابه یو پی اس آنلاین دارای مدار تثبیت ولتاژ در خروجی خود می‌باشد اما تفاوتی که دارد این است که مدت زمان سوئیچ کردن مدار یو پی اس بر روی برق پشتیبان و برق اصلی با تاخیر 4 الی 15 میلی ثانیه ای می‌باشد.

همانطور که بیان کردیم عوامل بسیاری بر قیمت ups تاثیر می‌گذارد.

خرید و فروش یو پی اس ups

خرید و فروش یو پی اس ups

فروش یو پی اس بصورت عمده و جزعی توسط شرکت ویرا صنعت به فروش می‌رسد. شرکت ویرا صنعت در زمینه فروش انواع یو پی اس و متعلقات ups مانند کابینت باتری یو پی اس و باطری یو پی اس تجربه چندین ساله دارد و در طی این مدت سعی بر این داشته است که بهترین یو پی اس را متناسب با نیاز مشتری به فروش برساند.

قیمت یو پی اس دستگاه خودپرداز ، قیمت یو پی اس فاراتل خانگی ، قیمت ups مگا مداوم ، قیمت ups فاران و سایر برندها در مرکز فروش ویرا صنعت بسیار مناسب است و با گارانتی معتبر به فروش می‌رسد.

خرید و فروش یو پی اس در نمایندگی فروش یو پی اس با کیفیت مطلوب در برندهای مختلف از جمله یو پی اس فاراتل ، یو پی اس تکام ، یو پی اس فاران ، یو پی اس آلجا و برندهای یو پی اس خارجی مانند یو پی اس APC ، یو پی اس Eaton و سایر برندها عرضه می‌گردد.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید