مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت استابلایزر تک فاز و سه فاز

آنچه در این مقاله می خوانید...

دلیل استفاده از استابلایزردلیل استفاده از استابلایزرعملکرد استابلایزرعملکرد استابلایزرانواع استابلایزر و موارد استفاده از آنانواع استابلایزر و موارد استفاده از آنلیست قیمت استابلایزرلیست قیمت استابلایزر
لیست قیمت استابلایزر

برای اطلاع از لیست قیمت استابلایزر سه فاز و تک فاز همین حالا با تیم تخصصی ما و کادر فروش تماس حاصل فرمائید.

استابلایزر به معنای تثبیت کننده ولتاژ می‎باشد بدین معنا که وقتی برق شهر کم و زیاد می‎شود استابلایزر به وسیله مدارهای الکترونیکی که داخلش تعبیه شده است برق شهر را تثبیت کرده و به تجهیزات الکترونیکی می‎دهد.

دلیل استفاده از استابلایزر

دلیل استفاده از استابلایزر

همانطور که می‎دانید با اختراع برق از همان ابتدا بشر درگیر نوسانات ولتاژ داخل برق بوده است و هنوز هم نتوانسته برای از بین نوسانات و نویزهای داخل برق شهر اقدامی انجام دهند.
به همین دلیل مجبور شده اند تا دستگاهی بسازند که بین برق شهر و ورودی دستگاه های الکترونیکی قرار بگیرد تا برقی بدون نوسان و تثبیت شده ای را به مصرف کننده ها تحویل دهد.

خیلی از نوسانات داخل برق شهر که حتی با چشم هم قابل دیدن نیست میتواند خسارات زیادی را به تجهیزات الکترونیکی برساند و ممکن است همان موقع متوجه خسارات وارد شده نباشید و در دراز مدت عملکرد و کارآیی دستگاه کاهش یابد.

به خاطر دلایلی که در بالا گفته شد استفاده از استابلایزر برای هر خانه ای و هر مکانی که تجهیزات الکترونیکی گران قیمت دارند لازم می‎باشد.

عملکرد استابلایزر

عملکرد استابلایزر

فرض کنید در فصل تابستان هستید و در کل روز به دلیل گرمای هوا مجبور به روشن کردن کولرها هستید همزمان آفتاب در شهر در حال غروب کردن و روشنایی کم شده است پس بازهم مجبور به روشن کردن چراغ می‎باشید از آن طرف کارخانجات تمامی دستگاه های داخل خط تولیدشان روشن است، بار بسیار شدید از داخل شبکه کشیده می‎شود و باعث افت ولتاژ می‎شود.

حال در مقابل اگر در فصل زمستان باشید احتیاجی به روشن کردن کولر نیست و بار داخل شبکه به کمترین حالت خود می‎رسد و باعث می‎شود ولتاژ افزایش پیدا کند.

همین کم و زیاد شدن ولتاژ داخل شبکه را دستگاه استابلایزر تامین می‎کند و اجازه نمی‎دهد که خساراتی به تجهیزات وارد شود.

انواع استابلایزر و موارد استفاده از آن

انواع استابلایزر و موارد استفاده از آن

استابلایزرها به سه نوع تقسیم می‎شوند: رله ای، سروو موتوری، AVR

برای انتخاب استابلایزر اول باید به این نکته توجه کرد که بارهای مصرفی شما آیا فقط روشنایی است، یا صنعتی یا موتوری و….

اگر مصرف کننده های شما خانگی باشند یعنی فقط تلویزیون، یخچال و… باشد بهتر است از استابلایزر سروو موتوری استفاده کنید چون دقت بسیار بالای دارد و به خوبی میتواند جلوی نوسانات را بگیرد.

در کل اگر برق شهر دارای نوسانات زیادی می‎باشد یعنی بصورت پله ای تغییر می‎کند بهتر است از استابلایزر رله ای استفاده کنید.
اگر برق شهر به شدت کم و زیاد میشود بهتر است از استابلایزرهای سروو موتوری استفاده شود.

لیست قیمت استابلایزر

لیست قیمت استابلایزر

باتوجه به اینکه استابلایزر هم از نوع تک فاز هم سه فاز تهیه و در بازار عرضه می‎گردد، همچنین دارای مدل های مختلفی از جمله رله ای، سروو موتوری و AVR می‎باشد نمیتوان بطور دقیق قیمت ها را بیان کرد.
برای اطلاع از قیمت ها و یا دریافت لیست قیمت استابلایزر با ما تماس حاصل فرمائید، تا با مشاوره و راهنمایی کردن، شما را در انتخاب مناسب ترین دستگاه استابلایزر یاری نماییم.

 

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید