مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت دستگاه استابلایزر صنعتی و خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیست قیمت دستگاه استابلایزر مشخصات انواع استابلایزر
قیمت دستگاه استابلایزر

قیمت دستگاه استابلایزر در انواع صنعتی و خانگی، قیمت استابلایزر سه فاز و قیمت استابلایزر تک فاز را می‌توانید از گروه بازرگانی ویرا صنعت استعلام کنید. دستگاه استابلایزر در انواع برندهای ایرانی و خارجی در انبار مجموعه موجود می‌باشد و خریدار استابلایزر می‌تواند متناسب با بودجه خود دستگاه استابلایزر مناسب را خریداری نمائید.

لیست قیمت دستگاه استابلایزر صنعتی و خانگی

لیست قیمت دستگاه استابلایزر

لیست قیمت دستگاه استابلایزر

استابلایزر در بازار امروز ایران دارای برندهای مختلفی از جمله استابلایزر فاراتل، استابلایزر سارا، استابلایزر امگا، استابلایزر مگامد، استابلایزر توبیشی، استابلایزر تکام وجو دارد و خریدار پس از مراجعه به بازار متوجه تنوع مختلف دستگاه استابلایزر می‌گردد و انتخاب استابلایزر مناسب یک مقدار سخت می‌شود.

قیمت دستگاه استابلایزر همانطور که می‌دانید مانند سایر تجهیزات الکترونیکی به عوامل بسیاری بستگی دارد، به عنوان مثال یکی از عواملی که در قیمت دستگاه استابلایزر تاثیر می‌گذارد برند تجهیز و ایرانی یا خارجی بودن آن است.
استابلایزر ایرانی به دلیل اینکه در ایران ساخته می‌گردد و نوسانات ارزی روی محصول تاثیر چندانی ندارد بنابراین استابلایزر ایرانی بسیار مناسبتر از استابلایزر خارجی از نظر قیمت می‌باشد.

قیمت دستگاه استابلایزر فاراتل در مقابل دستگاه استابلایزر سارا با مشخصات یکسان دارای قیمت بیشتری است. قیمت دستگاه استابلایزر AVR25 فاراتل که متناسب برای کنتورهای 25 آمپر است در حدود 3،600،000 تومان است.

از عوامل دیگر می‌توان به توان مصرفی دستگاه اشاره نمود، هرچقدر تعداد تجهیزات مصرفی بیشتر باشد قاعدتأ توان مصرفی بیشتر می‌گردد پس باید استابلایزر با توان بیشتری را خریداری نمود.

مشخصات انواع استابلایزر

مشخصات انواع استابلایزر

دستگاه استابلایزر در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌گردند که هرکدام دارای مشخصات فنی و ویژگی مربوط به خود هستند. در ذیل به آنها اشاره می‌کنیم:

  1. استابلایزر رله ای
  2. استابلایزر سروو موتوری
  3. استابلایزر میکروپروسسوری

علاوه بر دسته بندی فوق دستگاه استابلایزر براساس تعداد فاز برق مصرفی هم تقسیم بندی می‌گردند: استابلایزر تک فاز و استابلایزر سه فاز که در مواقعی که برق مصرفی تک فاز باشد باید از استابلایزر تک فاز استفاده کرد و اگر برق مصرفی سه فاز باشد باید از استابلایزر سه فاز استفاده کرد.

استابلایزر برای تمام مصرفی کننده‌های برقی کاربرد دارد به عنوان مثال استابلایزر برای کامپیوتر، استابلایزر خانگی، استابلایزر یخچال و خریدار استابلایزر می‌تواند متناسب با تجهیز مصرفی که دارد، استابلایزر مناسب را خریداری نماید.

البته این نکته را باید بیان کرد که استابلایزر با محافظ برق تفاوت دارد. سه راه برق یا همان محافظ برق دستگاهی است که درصورتیکه ولتاژ برق دچار افزایش و یا کاهش شدید شود، برق را کلأ قطع می‌کند و تجهیز بی برق می‌گردد.
در مقاله ای بصورت جداگانه تفاوت استابلایزر و محافظ برق را مورد بررسی قرار دادیم پیشنهاد می‌شود مقاله مربوطه را مطالعه فرمائید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید