مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست قیمت کابینت باتری ups

آنچه در این مقاله می خوانید...

اهمیت کابینت باتری یو پی اس عرضه کننده کابینت باتری ups قیمت کابینت باتری ups خرید کابینت باتری ups بصورت عمده
قیمت کابینت باتری ups

قیمت کابینت باتری ups به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که در این مقاله به آن می‌پردازیم. محافظت از باتری‌های یو پی اس باتوجه به قیمت بالایی که دارند و کارآیی که داخل دستگاه یو پی اس دارند یک امر اجتناب ناپدیری است.
با بکارگیری کابینت باتری یو پی اس می‌توان این امر را بهبود بخشید.

لیست قیمت کابینت باتری ups

اهمیت کابینت باتری یو پی اس

اهمیت کابینت باتری یو پی اس

دستگاه ups یا همان منبع برق بدون وقفه در مواقعی که برق مجموعه قطع شده است به کمک تجهیزات الکترونیکی رفته و مقدار توان مورد نیاز آنها را تامین می‌کند و اجازه نمی‌دهد که دستگاه احساس بی برقی بکنند.

یکی از تجهیزات خیلی مهم و غیرقابل انکار که در دستگاه یو پی اس مورد استفاده قرار می‌گیرد، باتری یو پی اس می‌باشد. باتری یو پی اس در ولتاژ 12 ولت با آمپرهای مختلف در بازار موجود می‌باشد و باتوجه به میزان پشتیبانی که مورد نظر کاربران است مقدار آمپر باتری‌ها محاسبه می‌گردد.

باتوجه به اینکه ابعاد باتری ups باتوجه به آمپرهای متفاوتی که دارند، متفاوت است و باید در مکان بخصوصی نگهداری شوند تا بهترین کارآیی خود را داشته باشند، باید از یک محفظه نگهدارنده برای باتری‌های یو پی اس در نظر گرفته شود که امروزه به این محفظه کابینت باتری ups می‌گویند.

عرضه کننده کابینت باتری ups

عرضه کننده کابینت باتری ups

در بازار کابینت باتری‌های مختلفی با برندهای متفاوت موجود است. خریدار یو پی اس معمولأ به دنبال کابینت باتری با ورقه های فلزی مستحکم هستند تا درصورت قرار دادن باتری با ابعاد بزرگ امکان از هم پاشیدن کابینت باتری ups نباشد.
کابینت باتری یو پی اس در رنگ‌های مشکی، سفید و شیری رنگ موجود است و از نظر طبقات کابینت باتری یو پی اس به دسته های زیر تقسیم می‌گردند:

  1. یک طبقه
  2. دو طبقه
  3. سه طبقه
  4. چهار طبقه

بصورت نرمال از نظر تعداد طبقات همانطور که در بالا بیان گردید در بازار موجود است. ابعاد کابینت باتری یو پی اس کاملأ به تعداد باتری ups و آمپر باتری‌های ups مورد استفاده مشخص می‌گردند.

قیمت کابینت باتری ups

قیمت کابینت باتری ups

همانطور که در بالا بیان گردید قیمت کابینت باتری ups به آیتم‌های زیادی بستگی دارد که یکی از آنها کیفیت ورقه‌های استفاده شده در کابینت باتری یو پی اس می‌باشد.

به طور معمول ابعاد کابینت باتری یو پی اس در یک رنج مشخصی است اما میتوان با تولیدکنندگان کابینت باتر ups صحبت کرده و درخواست کابینت باتری با ابعاد مورد نظر خود را داشته باشید.

قیمت کابینت باتری ups معمولأ از 100 هزار تومان تا 800 هزار تومان بسته به تعداد طبقات آن و جنس ورقه ها و برند آن متفاوت هستند. به دلیل نوسانات ارزی که در سال ‌های اخیر داشته ایم قیمت کابینت باتری ups نوسان دارد. با اینحال بیشتر کابینت باتری یو پی اس در داخل ایران ساخته می‌شوند و از کیفیت و قیمت مناسب تری برخوردار هستند.

خرید کابینت باتری ups بصورت عمده

خرید کابینت باتری ups بصورت عمده

در سراسر کشور بسیاری از افراد هستند که در زمینه تامین کابینت باتری ups فعالیت دارند اما برای اطمینان از کیفیت و گارانتی کابینت باتری ups بهتر است آنرا از فروشگاه‌ها و یا نمایندگی‌های معتبر خریداری گردند.

گروه بازرگانی الکتریک با داشتن چندین سال سابقه در زمینه تامین دستگاه یو پی اس و متعلقات آن از جمله کابینت باتری یو پی اس توانسته است بهترین و با کیفیت ترین کابینت باتری را با توجه به نیاز مشتری فراهم کرده و به آنها عرضه نماید.

درصورت خرید بصورت عمده، قیمت کابینت باتری ups کمتر از حالت عادی می‌باشد و به مشتری حس رضایت بیشتری انتقال داده می‌شود به این دلیل که هم کابینت باتری با کیفیت و با قیمت کمتری را خریداری کرده‌اند.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید