مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات، ویژگی و قیمت استابلایزر برای خانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

برترین استابلایزر برای خانهویژگی و قیمت استابلایزر برای خانه
قیمت استابلایزر برای خانه

قیمت استابلایزر برای خانه با توجه به اشتراک برق شما و حداکثر توان متفاوت است. قیمت ترانس فاراتل یا همان استابلایزر فاراتل، توبیشی، امگا، فاران و سایر برندهای معتبر را می توانید از واحد فروش استعلام نمایید. انواع استابلایزر تک فاز و سه فاز صنعتی با گارانتی معتبر ارائه می شود.

ویژگی و قیمت استابلایزر مناسب برای خانه

برترین استابلایزر برای خانه

برترین استابلایزر برای خانه

قیمت استابلایزر برای خانه با توجه به اشتراک برق شما و حداکثر توان مصرفی واحد مسکونی شما متفاوت است. اشتراک برق 25 آمپر یا اشتراک برق 32 آمپر نیاز به استابلایزر متفاوتی دارد.

یک استابلایزر 5kva برای اشتراک برق 25 آمپر و یک استابلایزر 8000  ولت آمپری برای واحد مسکونی با برق 32 آمپر مناسب است. جهت آشنایی بیشتر با نحوه انتخاب و خرید استابلایزر خانگی مناسب می توانید مقاله مرتبط با آن را مطالعه نمایید.

برترین استابلایزر برای خانه چه استابلایزری است؟ معتبر ترین برند بازار استابلایزر خانگی چیست؟

انواع استابلایزر از نظر شکل ظاهری شامل استابلایزر رومیزی، استابلایزر دیواری و استابلایزر ایستاده یا تابلویی می باشد.

استابلایزر ها از نظر تکنولوژی ساخت در سه نوع استابلایزر سرووموتوری، استابلایزر رله ای و استابلایزر میکروپروسسوری تقسیم می شوند. سرعت و دقت تصحیح ولتاژ در هر کدام متفاوت است شاید این دو مورد اصلی ترین دلایل این تقسیم بندی باشد.

برای خرید استابلایزر برای واحد مسکونی خود می توانید از استابلایزر های رله ای و هوشمند استفاده نمایید. قیمت استابلایزر 5kva مناسب برای واحدهایی با برق 25 آمپر بستگی به برند سازنده آن دارد.

برندهای فاراتل، فاران، تکام، توبیشی، امگا و سایر برندهای معتبر را می توانید به سادگی تهیه نمایید.

ویژگی و قیمت استابلایزر برای خانه

ویژگی و قیمت استابلایزر برای خانه

قیمت استابلایزر تک فاز برای خانه شاید در توان خیلی از خانوارها نباشد از این رو خرید استابلایزر تک فاز با توان پایین می باشد. مثلا خرید استابلایزر برای یخچال یا استابلایزر برای تلویزیون، هر چند پیشنهاد ما این است با تهیه یک ترانس ولتاژ برق برای واحد مسکونی، تجهیزات خود را در مقابل خطرات ناشی از نوسانات شبکه در امان نگه دارید.

گروه ویرا صنعت مناسب ترین قیمت استابلایزر سه فاز و تک فاز را در بازار تجاری این محصول ارائه می کند.

شاید بتوان گفت استابلایزر ها که اساس کارشان ترانس می باشد برای تجهیزات حساس الکترونیکی بسیار اهمیت دارند هر چند پیشرفت در طراحی مدارت الکترونیکی، نیاز تجهیزات را به استابلایزر ها کم کرده است اما کماکان استفاده از استابلایزر سفارش می شود.

خرید استابلایزر تک فاز برای خانه را پس از مشورت با کارشناسان ما در واحد فروش به ثبت برسانید همکاران ما شما را به آن چه که مورد نیاز شماست راهنمایی می کنند.

علاوه بر سادگی خرید استابلایزر از این مجموعه می توانید به این مهم اطمینان داشته باشید که اصالت و کیفیت استابلایزر ارائه شده از سوی این شرکت از هر چیز دیگری با اهمیت تر است. امید آن است شما مشتری محترم استابلایزر، پس از خرید محصول از آن چه خریداری کرده اید رضایت کافی و وافی را داشته باشید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید