مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشخصات و قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته

آنچه در این مقاله می خوانید...

محاسبه یو پی اس برای دوربین دستگاه ذخیره برق دوربین مداربسته راهنما انتخاب یو پی اس برای دوربین مداربسته قیمت یو پی اس دوربین
یو پی اس برای دوربین مداربسته

مناسبترین یو پی اس برای دوربین مداربسته را از ما بخواهید. شرکت ویرا صنعت با داشتن متخصصین باتجربه در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید متناسب با بودجه در نظر گرفته شده بهترین یو پی اس برای دوربین مداربسته را خریداری نمائید. قیمت باتری دوربین مداربسته را می‌توانید از شرکت ویرا صنعت استعلام بگیرید.

مشخصات و قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته

محاسبه یو پی اس برای دوربین

محاسبه یو پی اس برای دوربین

برای انتخاب یو پی اس برای دوربین مداربسته باید به نکاتی توجه کرد تا بتوان بهترین انتخاب را برای خرید برق اضطراری دوربین مداربسته انجام داد.
یکی از نکاتی که باید به آن توجه کرد تعداد و نوع دوربین مداربسته است. همانطور که می‌دانید دوربین مداربسته به سه نوع تقسیم می‌گردند: دوربین بالت، دوربین دام و دوربین اسپید دام.
دوربین‌های دام و بالت کمترین توان مصرفی دارند و مقدار توان آنها تقریبا 5 تا 15 وات است.
در مقابل توان مصرفی دوربین اسپید دام به دلیل موتوری که داخل آن است که موجب گرداندن لنز دوربین می‌شود، توان مصرفی در حدود 40 وات را دارد. البته این مقدار توان مصرفی فقط در هنگام چرخیدن می‌باشد درصورتیکه دوربین ثابت باشد مقدار توان مصرفی آنها در حدود همان 15 وات است.

برای فهمیدن دقیق مقدار توان مصرفی تجهیزات خود بهتر است به کاتالوگ دوربین مراحعه کنید چون ممکن است هر برند با برند دیگر مقدار توان مصرفی دوربین‌ها تفاوت داشته باشد.

دستگاه ذخیره برق دوربین مداربسته

دستگاه ذخیره برق دوربین مداربسته

منظور از دستگاه ذخیره برق دوربین مداربسته و یا برق اضطراری دوربین مداربسته همان یو پی اس برای دوربین مداربسته است. اما ما میخواهیم به اینکه یو پی اس دوربین مداربسته چیست بپردازیم.

دستگاه یو پی اس به سه نوع تکنولوژی آفلاین، لاین اینتراکتیو و آنلاین تقسیم می‌گردند. از بین سه نوع تکنولوژی فوق، تکنولوژی آفلاین به دلیل اینکه در خروجی دستگاه از تثبیت کننده ولتاژ استفاده نشده است و از طرفی مدت زمان سوئیچینگ آن زیاد است، برای دوربین مداربسته اصلأ توصیه نمی‌گردد.

تکنولوژی لاین اینتراکتیو و آنلاین برای یو پی اس دوربین مداربسته از همه بهتر است به دلیل تکنولوژی ساختی که دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله راهنما انتخاب یو پی اس برای دوربین مداربسته را مطالعه فرمائید.

راهنما انتخاب یو پی اس برای دوربین مداربسته

راهنما انتخاب یو پی اس برای دوربین مداربسته

انتخاب یو پی اس دوربین مداربسته همانطور که در بالا بیان گردید به تعداد دوربین‌ها و توان مصرفی آنها بستگی دارد.

به عنوان مثال فرض کنید تعداد 20تا دوربین معمولی، یک عدد دستگاه دی وی آر و یک سیستم کامپیوتری دارید، برای خرید یو پی اس دی وی آر بصورت زیر عمل می‌کنید:
20 عدد دوربین که توان مصرفی آنها 10 وات است که مجوعأ می‌شود 200 وات توان مصرفی دوربین به اضافه یک توان 50 وات مربوط به دی وی آر و 250 وات توان برای سیستم کامپیوتری که مقدار توان مصرفی کل 500 وات می‌شود.

اصولأ توان یو پی اس را باید 20 الی 30 درصد بالاتر از توان مصرفی خریداری نمائید، بنابراین برای این مجموعه باید یو پی اس 650VA خریداری نمائید. برای خرید باطری اضطراری دوربین مداربسته و محاسبه مدت زمان پشتیبانی پیشنهاد می‌گردد مقاله مربوطه را مطالعه فرمائید.

قیمت یو پی اس دوربین

قیمت یو پی اس دوربین

فروش یو پی اس مخصوص دوربین مداربسته توسط شرکت ویرا صنعت امکان پذیر شده است. قیمت یو پی اس برای دوربین مداربسته همانطور که در بالا گفته شد به دلیل تفاوت‌هایی که در دستگاه یو پی اس برای دوربین است متغییر است. به طور کلی قیمت یو پی اس دوربین تقریبأ از 1 میلیون تومان تا 3 میلیون تومان متفاوت است.

همچنین مدت زمان پشتیبانی بر روی تعداد باتری یو پی اس و آمپر باتری یو پی اس و در نهایت بر روی قیمت یو پی اس دوربین تاثیر گذار است. شرکت ویرا صنعت در زمینه ارائه انواع یو پی اس، استابلایزر، باتری یو پی اس و کابینت باتری یو پی اس فعالیت می‌کند و شما مشتریان گرامی می‌توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما از راهنمایی و مشاوره رایگان در زمینه یو پی اس برای دوربین مداربسته بهره‌مند گردید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید