مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کابینت باتری در مشهد و قیمت آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

کابینت باتری چیست و کاربرد آنانواع کابینت باتریکابینت باتری در مشهد

کابینت باتری در مشهد را میتوانید همین حالا از سایت ما تهیه کنید. دستگاه یو پی اس یک سیستم بسیار مهم برای مصرف کنندگانی از جمله کارخانجات، بانک ها، اداره های بزرگ، بیمارستان ها، مراکز مخابراتی بزرگ و… می باشد. کابینت باتری از انواع های مختلفی از جمله ثابت، متحرک، یک طبقه تا چهار طبقه تولید و در بازار عرضه می گردند.

قیمت کابینت باتری

کابینت باتری چیست و کاربرد آن

باتری یکی از اجزای بسیار مهم برای یو پی اس می باشد که در اصل بدون آن امکان استفاده از یو پی اس وجود ندارد. در مکان هایی که تعداد استفاده از باتری زیاد است به عنوان مثال از 3تا باتری به بالا برای اینکه از لحاظ ظاهری شکل زیبایی داشته باشد و همینطور سیم بندی آن راحت باشد از کابینت باتری استفاده میکنند تا یک نظم خاصی را در چیدن باتری ها داشته باشند. علاوه بر زیبایی درصورت اتصالی اشتباه یا خساراتی دیگری که ممکن است از طرف باتری یو پی اس به تجهیزات دیگری که داخل اتاق سرور است وارد شود را جلوگیری کند.

انواع کابینت باتری

انواع کابینت باتری

همانطور که از اسم کابینت باتری مشخص است یک باکس برای محفاظت از باتری وی پی اس می باشد. جنس کابینت باتری از نوع فلز می باشد و معمولأ از رنگ کوره ای مشکی، کرمی و سفید برای رنگ آن استفاده می کنند.

کابینت باتری باتوجه به تعداد باتری که قرار است داخل آن قرار بگیرد متفاوت است. کابینت باتری یو پی اس باید حتمأ هر چهار در آن دارای قفل باشد همچنین دارای تهویه مناسب باشد و از هر طبقه به طبقه دیگر باید امکان کابل کشی وجود داشته باشد. در بعضی از کابینت باتری یک عدد فیوز DC تعبیه شده است که اگر باتری ها دچار اتصالی شدند توسط آن فیوز برق داخل کابینت باتری قطع شود تا از خسارات احتمالی جلوگیری شود.

کابینت باتری در مشهد

کابینت باتری در مشهد

همانطور که میدانید مشهد به دلیل اینکه شهرک صنعتی بسیار دارد و بسیاری از کاخانجات بارهای حساسی دارند از یو پی اس زیاد استفاده میشود. به دنباله استفاده زیاد از یو پی اس پس باتری و کابینت باتری هم زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. میتوانید انواع کابینت باتری از جمله ماژولار، ثابت، متحرک، یک طبقه تا چهار طبقه رو از فروشگاه ما تهیه کنید. برای دریافت مشاوره، راهنمایی و قیمت مناسب میتوانید همین حالا با کارشناسان فنی ما تماس حاصل فرمائید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید