مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارآیی و عملکرد دستگاه استابلایزر چیست ؟

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارایی دستگاه استابلایزر چیست ؟تفاوت یو پی اس و دستگاه استابلایزر چیست ؟عرضه دستگاه استابلایزر
دستگاه استابلایزر چیست

دستگاه استابلایزر چیست و چه کارایی دارد؟ ولتاژ یا تثبیت کننده ولتاژ در بین عموم به ترانس برق معروف است. استابلایزر پایه کاری بر اساس ترانس دارد. خرید استابلایزر تکفاز و سه فاز صنعتی، خانگی به راحت ترین روش میسر گردیده است. محاسبه توان استابلایزر برای واحدهای آزمایشگاهی و صنعتی  به سادگی قابل انجام است.

کارایی و عملکرد دستگاه استابلایزر چیست؟

کارایی دستگاه استابلایزر چیست ؟

کارایی دستگاه استابلایزر چیست ؟

دستگاه استابلایزر چیست ؟ در این مقاله منظور از دستگاه استابلایزر استابلایزر ولتاژ می باشد و به استابلایزر مواد غذایی و دوربین مربوط نمی شود. استابلایزر یا Stabilizer همان تثبیت کننده ولتاژ است که اساس کارش ترانسفورماتور می باشد. در بین عموم مردم به عنوان محافظ برق یا ترانس برق شناخته می شود.

برتری های یک دستگاه استابلایزر نسبت به محافظ برق های معمولی خیلی ساده و روشن است استابلایزر توانایی تثبیت ولتاژ را دارد یعنی زمانی که ولتاژ شبکه برق افت کرد می تواند آن را به حد مطلوب برساند.

استابلایزر های موجود در بازار معمولا رنج وسیعی بین 140 تا 260 ولت را تصحیح می کنند و خارج از این محدوده برق را قطع می کنند.
اما در یک محافظ معمولی این عمل انجام نمی شود و در صورت افت ولتاژ تا حد معین، برق را قطع می کند یعنی امکان دارد دستگاه شما با 180 ولت هم مدتی کار کند ولی محافظ برق عمل نکند.

خرید استابلایزر برای خانه بسیار متداول است. برای مشترکین برق 32 آمپر و 25 آمپر استابلایزر های خاصی طراحی شده است که کارایی عالی ای دارد.

می توانید یک استابلایزر برای کولر گازی خریداری نمایید زیرا توان کولرهای اسپیلت و استارت های اولیه جریان بالایی می کشد. برای محاسبه توان استابلایزر، جمع توان مصرف کننده ها در حالت نرمال کافی است.

انواع استابلایزر از سروو موتوری تا رله ای و میکروپروسسری دارای قابلیت هایی می باشند. دقت در تصحیح ولتاژ و سرعت شناسایی خطا در هر کدام متفاوت است.

تفاوت یو پی اس و دستگاه استابلایزر چیست ؟

تفاوت یو پی اس و دستگاه استابلایزر چیست؟

یو پی اس یک منبع بی وقفه می باشد که به واسطه باتری یو پی اس می تواند در مواقع اضطراری به ما کمک کند. انواع سیستم های برق اضطراری را می شناسید. یو پی اس یکی از انواع سیستم های برق اضطراری است. اما تفاوت یو پی اس با دستگاه استابلایزر چیست؟

دستگاه استابلایزر به واسطه ترانس تعبیه شده در آن می تواند نسبت به تصحیح ولتاژ ارسالی از سوی شبکه اقدام نماید و حد ولتاژ مناسب را برای دستگاه های ما فراهم نماید. پس استابلایزر در مواقع قطع برق کارایی اضطراری ندارد.

لازم بدانید برخی انواع یو پی اس توانایی تصحیح ولتاژ را دارند اما دامنه کوچکی را پشتیبانی می کنند. مثلا در استابلایزر های معمول از 150 ولت تا 260 ولت دامنه تصحیح ولتاژ است ولی در یو پی اس بین 180 تا 230 می باشد.

استفاده همزمان از یو پی اس و استابلایزر این امکان را می دهد تا تلفیقی از مزایای هر دو را استفاده نمایید.

عرضه دستگاه استابلایزر

عرضه دستگاه استابلایزر

عرضه انواع استابلایزر ایرانی و خارجی با بهترین قیمت بازار توسط گروه ویرا صنعت انجام می شود. خرید استابلایزر برای خانه یک انتخاب مطمئن جهت ارتقای امنیت لوازم الکتریکی منزل شماست. استابلایزر ولتاژ ایده بسیاری مناسبی برای حفاظت از تجهیزات حساس شما می باشد.

برای خرید دستگاه استابلایزر ایرانی فاراتل، فاران، تکام، آلجا و سایر برندهای معتبر می توانید با واحد فروش شرکت ارتباط برقرار نمایید.

انواع استابلایزر سروو موتوری، استابلایزر میکروپروسسری و استابلایزر رله ای، تولید برندهای معتبر به همراه ضمانت پس از فروش قابل خریداری است. می توانید برای انتخاب استابلایزر مناسب با همکاران ما در بخش فنی شرکت مشورت نمایید و پس از آن خرید خود را ثبت نمایید.

مهندس وزیرنژاد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ویرا صنعت الکتریک شما را به خرید بهترین محصولات یو پی اس دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید